Wpis z mikrobloga

Wczoraj opublikowaliśmy spot o dopalaczach, który robiliśmy dla zajawki aby pokazać, ze dobrej jakości spot moze kosztować 0zł i ludzie nie będą się z niego śmiali.


tak czy inaczej mieliśmy dziś rano taką sytuację..
mieszkanie mamy w remoncie więc całe #!$%@? farbami i różnym gównem które słuzy do remontowania domu (mieszkam ze kumplem na stancji). Malujemy kuchnię i nagle on mówi "Myslisz, ze jak pomaluję farbą włosy to będą całe białe"
ja na to, ze będzie wyglądał jak Skuter ("piosenkarz") z lat 90'
heheszki itp paćkam mu te włosy farbo i nagle pukanie do drzwi a wiedzielismy, ze kumpela ma wpaść pomóc to się drę
WEEJSC! OTWAAARTEEE!

Po czym otwierają się drzwi a tam:
Dzień dobry TVP, mozna na słówko?

Usta ze zdziwienia otworzyłem tak szeroko, ze zmieśiłaby mi się wszystkie Grycanki.
Kumel głowa cała biała jak szalony chemik, we dwoje na kacu i uwaleni na biało.. no nie wyglądalismy.
Kobieta okazała się bardzo sympatyczna i troche nas wysmiała po czym nakręcilismy materiał.

Tak czy inaczej.. spot kręcilismy kilka godzin jednego dnia a nast montowanie drugie kilka. Pomysł na spontanie wyszedł dzień przed kręceniem. Zrobiliśmy to jako ciekawostkę, dla zajawki. To był nasz pierwszy spot i jestesmy amatorami. Chociaz i tak jako odtwórca głównej postaci jestem z niego dumny bo w porównaniu do GISowego jest chyba lepszy a o to nam chodziło :p
Zrobił się lekki szum, poleciały hejty, mam twarz w miniaturce filmu. Czję się spełniony jako JanuszAktorstwa :D

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=YUkckLmU0Ew
Link do making od Radia Szczecin: http://radioszczecin.pl/1,127524,kreca-spot-o-dopalaczach-ma-byc-lepszy-niz-klip-

Jestesmy w hitach na wypoku wiec całkiem niezle :p

Zanim skonczyłem ten wpis zadzwonili z TVNu, co mam im powiedziec?

#szczecin #narkotykizawszespoko #wygryw czy #przegryw
#januszebiznesu #heheszki i troche #pokazmorde
Hubstein - Wczoraj opublikowaliśmy spot o dopalaczach, który robiliśmy dla zajawki ab...

źródło: comment_34yvizYOacHWEWd2z7KQiG2bZ9s9E0mT.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
@Hubstein: Zaproś TVN i powiedz tylko, że "legalna marihuana, to ulga dla organów ścigania"
Ogólnie będą kręcić 15min,a wstawią tylko 10-15 sec Twojej wypowiedzi, która im najbardziej odpowiada do ich wcześniej postawione tezy... sprawdzone info
  • Odpowiedz
  • 9
@galano: dzieki stary za komentarz.. juz myslalem, ze nie bede mial swojego hejtera :p wstyd przed prawdziwymi youtuberami bylby... czekamy na Twoja wersje ;)
  • Odpowiedz
@elmathias:

aby pokazać, ze dobrej jakości spot moze kosztować 0zł i ludzie nie będą się z niego śmiali.

Nie jest śmieszny ani żenujący i to plus. Ale pomysł na scenariusz najprostszy z najprostszych :-/ Już bardziej schematycznie się nie dało. Jak dla mnie nie trafia on do wyobraźni ani nie zapada w pamięć.
  • Odpowiedz
@Hubstein: Spot bardzo fajny... ale faktycznie trochę długi, ja zobaczyłem cały, ale nie wiem jak inni, mogą sie znudzić w połowie oglądając jak chodzisz i przecierasz twarz... ale powtórzę i tak jest spoko.
  • Odpowiedz
A ja sądzę że oprogramowanie do montażu, sprzęt, wasz czas i same dojazdy to jednak koszty.


@Turrsky: Jak zrobisz jakąś akcję społeczną i przyjdą wolontariusze, popracują za darmo, to jaki był dla Ciebie koszt jako inwestora? Wydali 0 zł to kosztowało ich to 0 zł.
  • Odpowiedz
Jak na początek działalności OK. A ja proponuje zorganizowanie "wykop konkursu" na najlepszy spot za zero zł albo no nie wiem za kilka zł. Może trafi się jakiś genialny scenariusz czy genialna produkcja?? Bo wkońcu najistotniejszy jest pomysł! A ludzie będą oglądać i komentować, fejsböki i portale opanowane a świadomość o problemie dopalaczy rozprzestrzeniona!
  • Odpowiedz