Wpis z mikrobloga

#csgobets #csgolounge #csgodds

Mecze EU 22/7/2015

SKIPujcie wszystkie dzisiejsze mecze z Rising Tornado. Ponadto, jeśli macie mały ekwipunek - nie powinniście obstawiać dziś żadnych meczy, lub ewentualnie wybrać sobie jeden, maksymalnie dwa. Prawdopodobnie najlepszym dzisiaj meczem będzie Volgare vs Piter (jeśli procenty się utrzymają). Osoby które mają nieco większe ekwipunki - również powinny być dzisiaj ostrożne i najlepiej jeśli będą używać jedynie niewielkich stawek (skiny które możecie stracić). W dużymi Med'ami i High'ami - lepiej wstrzymać się do ciekawszych (pewniejszych) meczy.

SpaceS vs. Property
BO3 17.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 38-62
Moje oddsy : 45-55
Mój bet : SKIP lub Low na SpaceS (jeśli będą mieć mniej niż 40 procent). W tym meczu obie drużyny mają według mnie praktycznie takie same szanse na zwycięstwo. Z tego powodu - będę tutaj grał na oddsy (z bardzo niewielką stawką). Jeśli jednak procenty na SpaceS wzrosną do ponad 40 procent - będę ten mecz SKIPował. Więcej info w arkuszu.

Property vs. Lions
BO1 20.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 79-21
Moje oddsy : 65-35
Mój bet : ICB/Low na Lions. Tutaj nie ma się co rozpisywać. Format BO1 i Lions którzy o mało co nie ugrali ostatniego meczu z F3. Polecam Low na Lions (jeśli będą mieć poniżej 20 procent). Tradycyjnie nie polecam tutaj beta na Property, niezależnie od finalnych procentów.

Lions vs. Acer
BO1 21.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 31-69
Moje oddsy : 45-55
Mój bet : Na tą chwilę SKIP. Będę jednak obserwował jak zmieniają się procenty po pierwszym meczu Lions'ów. Więcej info w arkuszu tak na 15-30 minut przed meczem.

Volgare vs. Piter
BO3 21.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 37-63
Moje oddsy : 50-50
Mój bet : Prawdopodobnie Low/Med na Volgare. Poprzednio pisałem że nigdy nie obstawiam meczów z udziałem Volgare, ponieważ są znani ze sprzedawania swoich meczy. Tutaj jednak (o ile oddsy nie zmienią się radykalnie) sytuacja jest nieco inna, ponieważ to właśnie Volgare jest na tą chwilę underdogiem. Jeśli więc procenty się utrzymają - myślę że to może być najlepszy underdog na dzisiaj do obstawienia. Więcej info w arkuszu przed meczem.

ESC vs. InfinityG
BO1 21.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 66-34
Moje oddsy : ??-??
Mój bet : Dodam do arkusza po godzinie 20.00.

Piter vs. Melty
BO1 23.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 25-75
Moje oddsy : ??-??
Mój bet : Dodam do arkusza po godzinie 20.00.

Legenda:
ICB - 4 itemki po 0.04-0.08
LOW - 1-3 procent ekwipunku
MED - 3-5 procent ekwipunku
HIGH - 6-10 procent ekwipunku

Moje typy i analizy zawsze znajdziesz na mikro z tagiem #csgodds także zachęcam do kliknięcia "obserwuj". Poza tym swoje analizy wrzucam też na csgodds.pl

Pamiętajcie że nie dodaję tutaj wszystkich swoich betów. Aby mieć pewność że obstawiacie dokładnie te same mecze co ja - sprawdzajcie mój arkusz na 15-20 minut przed każdym meczem. Jeśli nie piszę o jakimś meczu - oznacza to że go SKIPuje.
  • 39
@JanuszKarierowicz: Na razie SKIPnij. Meczyk niedawno dodany do Lounge i mało ludzi go obstawiło, także procenty się jeszcze dość mocno zmienią. Poza tym nie wiem czy Guardian uporał się z DDosami (LanVi dawno nie grało nic online). Warto też zauważyć że przed ostatnim meczem z Fnatic - Dignitas miał bardzo ładnego winstreak'a. Dodam ten mecz do arkusza i na pewno przed meczem napiszę tam jak polecam ten mecz obstawić.
@JanuszKarierowicz: Na razie nie odpuszczaj. Jeśli całe NaVi potwierdzi swoją grę dzisiaj, a procenty na Dignitas będą większe niż 30 % - to widzę tutaj opłacalny becik na NaVi. Do tej pory w starciach między tymi dwoma team'ami - NaVi zdecydowanie górą. Jeśli jednak Dignitas będzie mieć mniej niż 20-25 procent - to Low na nich też nie będzie złym pomysłem (tym bardziej że w ostatnim czasie znacznie poprawili swój teamplay).
@mlg20: Skip to pominięcie danego meczu, a więc nie obstawienie go w ogóle. Postawionego beta anulować nie możesz (tak jak mówisz - da się jedynie zmienić drużynę). Z tego powodu warto obstawiać dany mecz na kilka minut do jego rozpoczęcia (jak już znasz finalne procenty i masz wiedzę czy nie ma żadnych zmian w składzie itp). Oczywiście trzeba też wziąć pod uwagę to, że najczęściej w godzinach wieczornych boty na Lounge
@konovalovigor7: Kumplu, a takie pytanie - jak zainwestuje 50 zł w betting, kupię za to skiny to będzie to dobre na start, czy lepiej więcej zainwestować? Na razie mam itemy z samej gry warte 10 dolców, ale chciałbym coś do tego dłożyć

I drugie pytanie - po jakim czasie mogę zacząć obstawiać zakupione skiny na rynku?
@JanuszKarierowicz: Na start dobra jest każda ilość skinów. Ja obecnie w "10$ challange" (arkusz powyżej) zaczynałem od 10 dolarów i po nieco ponad tygodniu mam już prawie 30. Jeśli masz już 10 dolarów - to wydaje mi się że powinno Ci to wystarczyć, o ile będzie obstawiał rozsądnie i nie stracisz wszystkiego w ciągu jednego dnia/meczu :D

Jeśli chodzi o drugie pytanie - to kupując z Rynku Steam - skiny możesz