Wpis z mikrobloga

Powiem wam Mirki z #wroclaw, ze macie niesamowite miasto. Ja jestem z Radomia a obecnie mieszkam w warszawie. I wiadomo, że stolica, że dużo się w niej dzieje, ale jednak takich rzeczy jak we wrocku tu nie ma. Aż zszokowało mnie to jak tym mieście tworzy się kreatywne i artystyczne rzeczy. Takie nic, ale np śpiew przystanku capitol w tramwaju, nawijanie wełny na obiekty typu rower i latarnie, głupie szukanie krasnali, rynek który żyje w każdy weekend. Sama okolica hali stulecia i fontann jest genialna. Nie ma tej pogoni. Wiele rzeczy sie dzieje małym obszarze co jest bardzo wygodne. I rzuciło mi się jeszcze w oczy że jest tam mnóstwo młodych ludzi, może śmiesznie to brzmi ale w obszarach miasta które zwiedziłem wyglądało to jakby gdzieś były juwenalia, wszyscy młodzi i uśmiechnięci. Wiem że dla was to może i śmieszne, ale Gdańsk, Poznań i Szczecin które dobrze znam nie zrobiły tego wrażenia co właśnie Wrocław. To miasto naprawdę sie czuje. Mogę tylko pozazdrościć.
#oswiadczenie
A no i wiadomo jeszcze ze #benis
  • 15
@ares7: widzisz chłopie, ale zawsze znajdzie się ktoś, komu zaśpiewanie jednej, jedynej, #!$%@? nazwy przystanku tak przeszkadza, że musi się przynajmniej raz na tydzień czy dwa tu wyżalić. Tak, tu na mirko. Nikt w tramwaju głośno nie powie "co za padaka", bo jeszcze wyjdzie na to, że świat to coś więcej niż jego piwnica i nie wszędzie musi być #!$%@?.
Zaglądaj częściej, zapraszamy! ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kifot: Heh może i tak, ale sam fakt że ktoś na to wpadł i ktoś na to zezwolił daje światło na to że każdy może wymyśleć i wnieść w życie miasta coś nowego
A mnie to mega cieszy - Wysiadam do pracy na następnym przystanku - więc mogę być mega zaczytany, a przystanku Caaaaapiiiitoooool nigdy nie przegapię :)