Wpis z mikrobloga

#csgobets #csgolounge #csgodds

Mecze EU 20/7/2015


SpaceS vs. Kick
BO3 18.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 88-12
Moje oddsy : 80-20
Mój bet : SKIP (lub Med na SpaceS - jeśli macie duży ekwipunek). Szczerze mówiąc nie widzę KICK biorącego dwie mapy od SpaceS (z Xantaresem w składzie), jednak procenty na Lounge nie dadzą nam praktycznie żadnej wygranej przy naszym kapitale. Jeśli jednak macie duży ekwipunek możecie spróbować. Ja osobiście dam kilka tanich skinów na SpaceS.

VP vs. TSM
BO3 20.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 29-71
Moje oddsy : 48-52
Mój bet : Low/Med na VP. Wiadomo że duńczycy będą mieć dzisiaj bardzo wysoki procent w tym meczu, w końcu przedwczoraj wygrali mecz finałowy z C9 (które nie miało problemów z Fnatic). Z drugiej strony mamy VP którzy przeżywają obecnie kryzys formy. Nie mniej jednak - w tym spotkaniu widzę olbrzymie szanse Virtusów na zwycięstwo. Po pierwszej - Virtusi zawsze potrafią być mocni w meczu z duńskimi drużynami (w tym z TSMem). Po drugie - jest to mecz online, a wiadomo że TSMowi idzie o wiele lepiej na LANach. Po trzecie, i najważniejsze - TSM dwa dni temu wygrał 40 tysięcy, także ich zaangażowane może być dzisiaj dosyć niskie. Ja osobiście zaryzykuję i dam low/med na VP. Jeśli jednak nie widzicie w tym meczu wygranej Virtusów - SKIPujcie. Na TSM przy obecnych procentach stawiać po prostu nie warto.

Hellraisers vs. InfinityG
BO1 20.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 83-17
Moje oddsy : 80-20
Mój bet : SKIP (lub ICB na InfinityG). Jest to mecz online w formacie BO1 - także wszystko może się tutaj zdarzyć. Szczególnie pamiętajcie o tym że HR w online'owych meczach bardzo często ma problemy z pingiem - i może to zaważyć na wyniku tej jednej mapy. Jeśli jednak jesteście pewni że HR nie będzie mieć dzisiaj takich problemów - postawcie na nich meda jedynie jeśli będą mieć poniżej 80 procent (w co niestety wątpie).

FlipSid3 vs. Mouz
BO3 20.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 24-76
Moje oddsy : ??-??
Mój bet : Czekam na finalne oddsy i na potwierdzenie dzisiejszego składu FlipSid3. Jednak bez S1mple'a nie mają oni raczej żadnych szans z niemieckim team'em - i jeśli procenty będą dobre - myślę że dam meda na Mouz. Sprawdzajcie mój arkusz przed godziną 19.45 po więcej info.

ESC vs. Orbit
BO1 21.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 41-59
Moje oddsy : 50-50
Mój bet : BO1 i 50-50 ? Oczywiście SKIP.

Volgare vs. AWalkers
BO3 21.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 58-42
Moje oddsy : 50-50
Mój bet : SKIP. Nie polecam obstawiania tego meczu ponieważ Volgare jest znane główne z tego że sprzedaje swoje mecze. Nigdy nie obstawiam w ich meczach i nie zamierzam tego zmieniać.

Legenda:
ICB - 4 itemki po 0.04-0.08
LOW - 1-3 procent ekwipunku
MED - 3-5 procent ekwipunku
HIGH - 6-10 procent ekwipunku

Moje typy i analizy zawsze znajdziesz na mikro z tagiem #csgodds także zachęcam do kliknięcia "obserwuj". Poza tym swoje analizy wrzucam też na csgodds.pl

Pamiętajcie że nie dodaję tutaj wszystkich swoich betów. Aby mieć pewność że obstawiacie dokładnie te same mecze co ja - sprawdzajcie mój arkusz na 15-20 minut przed każdym meczem. Jeśli nie piszę o jakimś meczu - oznacza to że go SKIPuje.