Wpis z mikrobloga

Co się wydarzyło, rozmawiałam właśnie, z kolegą na FB, którego znam od liceum, no i on mi pisze, że poznał dziewczynę, ale nie chciał być z nią, bo między innymi ona dużo pali, ja mu napisałam, że ja też dużo palę, a on na to, że przecież nie będziemy razem. Niby ma rację, bo mieszkamy daleko od siebie, ale jednak poczułam się nieswojo, a co gorsza, teraz nie wiem, czy będę z nim rozmawiać w najbliższym czasie, albo w ogóle, bo po prostu mam takie skojarzenie teraz, że on sprawia, że jest mi źle. A tej dziewczyny nawet nie znam, nie wiem, kim ona jest, pewnie z okolic miasta, gdzie on studiuje.
  • 78
@February: po prostu zrobiło mi się przykro, czy to tak trudno zrozumieć..
@Haseo: nie trzeba myć po każdym papierosie, tak samo, jak nie trzeba myć po każdym posiłku, dwa razy dziennie wystarczy, do tego płyn do płukania ust i jest w porządku.
@SuperPunia: no zaraz idę zapalić kolejnego.
A' propos szczania do zlewu. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez