Wpis z mikrobloga

Mam poważne pytanie do #neuropa. Co zyskamy na przyjęciu gościa z Afryki, który:
- jest niewykształcony
- nie mówi w naszym języku
- nie zna naszej historii
- nie podziela naszych wartości
- wyznaje wiarę, która każe mu zwalczać naszą wiarę, a tym samym i naszą kulturę
- należy do grupy osób, która zawyża statystyki przestępczości w państwach europy zachodniej
- jest wrogo nastawiony do nas i nie chce się integrować

Gdzie jest ten profit do c---a?

#4konserwy #bekazlewactwa
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niemieckich/francuskich - piszemy małą literą


@dowski: Oczywiście - mój błąd.

społeczno-kulturowe uwarunkowania są ściśle sprzężone z kolorem skóry, jeśli o imigrantach mówimy
  • Odpowiedz
już szufladkuje się ich jako potencjalnych masowych morderców, złodziei i gwałcicili.


@mnik1: bo taka ich 'kultura', w niektórych rejonach Afryki u----------e ludziom głów, gwałty, czy publiczne egzekucje przez spalenie żywcem to codzienność, nic dziwnego, że postrzega się ich jako potencjalnych morderców

osobiście nie miałbym nic przeciwko ściśle kontrolowanej polityce imigracyjnej, coś w stylu tego, co jest w Australii - trzeba mieć jakiś konkretny zawód, jakieś pieniądze na start, trzeba dobrze
  • Odpowiedz
@mnik1: @chapeaunoir: Widzę, że jedynym waszym kontrargumentem jest "a narodowcy to bla bla bla..."
I tak. Uważam, że "sebol", który jest idiotą, który ma na koncie napady czy pobicia, który wyrabia nam złą opinię za granicą jest naszemu społeczeństwu NIEPOTRZEBNY, nawet jeśli najgłośniej ze wszystkich śpiewa hymn, a nie potrafi zachowywać się godnie jak na Polaka przystało. I jest on nam tak samo niepotrzebny jak agresywne muslimy, którzy walą drzwiami i oknami do Europy. Tyle, że ten sebol to nasz problem, tu się urodził i my musimy sobie z nim radzić. Pytanie czy chcemy, aby muslimy na polskiej ziemi rodziły nam nowych muslimskich "seboli"?

@dowski: Tak to właśnie powinno działać. Masz hajs, masz wykształcenie, jesteś zdrowy, niekarany, masz wstępną umowę z pracodawcą. Możesz przyjechać. A jak nie masz to wypad i tyle.

@Wynoszony: Sorry, zapomniałem, że wszyscy do nas przybywający skończyli oxford i władają polszczyzną na poziomie prof. Miodka. Serio, odwiedź czarne dzielnice Paryża, Londynu, przekonasz się. Oczywiście u nas też można dostać w------l od sebixów. Tylko, że od nich dostaniesz, bo zwyczajnie chcieli komuś w----ć i się nieszczęśliwie napatoczyłeś, a w takim Paryżu pobiją Cie, bo jesteś biały. Pisze to z doświadczenia mojego i moich znajomych.
  • Odpowiedz
bo taka ich 'kultura', w niektórych rejonach Afryki u----------e ludziom głów, gwałty, czy publiczne egzekucje przez spalenie żywcem to codzienność, nic dziwnego, że postrzega się ich jako potencjalnych morderców


@dowski: Masz rację, problem jednak leży IMO w tym, że jak na razie niczego konkretnego o tych ludziach nie wiemy, więc za wcześnie trochę na wyrokowanie. Trafią do Polski i "się zobaczy", będą stwarzali kłopoty to trzeba będzie pomyśleć o tworzeniu
  • Odpowiedz
jak na razie niczego konkretnego o tych ludziach nie wiemy, więc za wcześnie trochę na wyrokowanie.

@mnik1: Więc po c--j ich sprowadzamy jak nic o nich nie wiemy? Nieznajomych z ulicy też do mieszkania sprowadzasz?

będą stwarzali kłopoty to trzeba będzie pomyśleć o tworzeniu odpowiednich regulacji

@mnik1: O to lewacka logika. Stwórz problem by później szukać rozwiązania...
  • Odpowiedz
Więc po c--j ich sprowadzamy jak nic o nich nie wiemy? Nieznajomych z ulicy też do mieszkania sprowadzasz?


@h3lloya: Oczywiście - najpierw uprawiam z nimi dziki s--s analny, potem przeprowadzamy aborcję na nastoletniej Murzynce a na koniec ćpiemy krokodyla, palimy polską flagę i idziemy spać do skłotu. Każdy porządny lewak tak robi.
  • Odpowiedz
@Blaskun: Tak, ale to to było w czasach kiedy nie było genderyzmu w przedszkolach i wielka sikawka strażaka była wielką sikawką strażaka, a nie p-----m ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sam nie bardzo wiem "po co" nam ci ludzie i niespecjalnie podoba mi się pomysł kompletnego otwierania granic dla imigrantów z "gorących" rejonów świata, w komentarzach wyżej lewakuję bo gównoburza, trzeba podgrzać atmosferę.


@mnik1: tylko, że oni nie sa po coś. Oni mieliby być dlatego, ze solidarnie wpuszczamy tak jak inne kraje europy. Międzynarodowa solidarność z Francuzami, Włochami, Niemcami i Brytyjczykami którzy to pewnie wpuszczą część co się do Włochów
  • Odpowiedz
@chapeaunoir: Daleko mi do typowego Seby, a jednak rowniez jestem przeciwny. Chociaz jestem raczej centrowcem, to jest moj argument przeciw lewicy.
Wole, by te pieniadze poszly na Polakow. Jest duzo biednych rodzin czy dzieci, NFZ brakuje kasy ale i tak zaopiekujemy sie 2000 czarnymi, nie rozumiem tego.
  • Odpowiedz
@h3lloya: Nie ma ani jednego racjonalnego argumentu. Strzelam, że w powyższych komentarzach neuropków doświadczyłeś co najwyżej srania na własny naród i dziecinne odzywki jak "a polaczki to przecież też kradną/gwałcą/ciągną zasiłki hehe" i tego typu bzdury. Może co bystrzejszy użył tzw argumentum ad misericordiam. A więc po prostu powoływał się na litość.

Musisz wiedzieć (a być może już to wiesz), że środowiska lewicowe są niesamowicie podatne na wszelką manipulację.
  • Odpowiedz