Wpis z mikrobloga

Mam poważne pytanie do #neuropa. Co zyskamy na przyjęciu gościa z Afryki, który:
- jest niewykształcony
- nie mówi w naszym języku
- nie zna naszej historii
- nie podziela naszych wartości
- wyznaje wiarę, która każe mu zwalczać naszą wiarę, a tym samym i naszą kulturę
- należy do grupy osób, która zawyża statystyki przestępczości w państwach europy zachodniej
- jest wrogo nastawiony do nas i nie chce się integrować

Gdzie jest ten profit do #!$%@??

#4konserwy #bekazlewactwa
  • 80
  • Odpowiedz
@pejczi: Nie będzie żadnej selekcji, bo w odróżnieniu od chrześcijan z Syrii uchodźcy sami przetransportowali się do Europy. Teraz takie kraje jak Hiszpania czy Włochy zamiast odstawić tych nielegalnych imigrantów skąd przybyli próbują pozbyć się problemu wciskając te śmierdzące jajo innym krajom unii.

Gdzie tu widzisz możliwość selekcji?

Tych imigrantów nie ma jak prześwietlić, mogą to być zwykli ludzie, mogą być przestępcy, mordercy, terroryści. Logika podpowiada, że żeby dostać się
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Wynoszony: a Ty cos o nich wiesz? Podziel się zatem swoją wiedzą na temat tych imigrantów. I powiedz również czemu państwa zachodu ich nie chcą skoro są aż tak wartościowi.
  • Odpowiedz
@h3lloya: ja niezmienne od lat zdania, że wszystkie skrajności są dla idiotów, a najtrudniej jest zachować równowagę - idąc po linie spaść na prawo lub lewo jest bardzo prosto.

Kluczem do wszystkiego od zawsze był umiar.

Imigranci których miałem okazję poznać (Ukraińcy, Azjaci, Włosi, Francuzi, Murzyni - nie wiem skąd) byli ludźmi od których można było dowiedzieć się wiele rzeczy i przynajmniej w jakimś stopniu poznać ich kulturę, światopogląd - dzięki temu zaspokoić czystą ludzką ciekawość i zrozumieć tych ludzi. Nie zgadzałem się z nimi w wielu kwestiach, ale nie mogę powiedzieć o nich złego słowa jako o ludziach - chcieli pracować i się integrować, poznałem ich w większości na ulicy. Mam również przyjemność znać kilku Kubańczyków którzy są ludźmi o wyjątkowej charyzmie i chęci do działań
  • Odpowiedz
@h3lloya: Liczba uchodźców przyjmowanych przez Polskę jest śmieszna z ilością uchodźców domagających się wstępu do jednego z zachodnich krajów. Więc w ramach UE "pomagamy" zachodnim krajom. Oczywiście ci polscy uchodźcy i tak w znakomitej większości przeniosą się do Niemiec.
  • Odpowiedz
@pejczi: wykaż, że się mylę. No chyba, że nasz wszystkich neuropków i wiesz gdzie byli. Ale jak licealiści mieli gdzieś być, jedynie na wymianie, reszta to jakieś piwniczaki, nolajfy, zasiłkowcy i dzieci urzędników niższego szczebla.
  • Odpowiedz
@dGustator: Ale czy ktoś tu jest przeciwko Azjatom, Włochom? W życiu się nie spotkałem z tym na wykopie nawet chwalili Azjatów, że potrafią się świetnie asymilować. Tu chodzi o samych muzułmanów przyprowadzonych nie wiadomo skąd jakimi kryteriami ich przyjmują nic, a patrząc na zachodnie kraje można dojść do wniosku, że obawy są uzasadnione. Spotkałem Murzynów, którzy pracowali, można było z nimi pogadać, ale na jednego takiego spotkanego Murzyna przychodziło 4
  • Odpowiedz
  • 0
@arczer: No wlasnie to raczej kuce siedza w piwnicach , stad tworzy im sie takie chore wyobrazenie swiata, na podstawie informacji z Wykopu.
  • Odpowiedz
@Sztalker: u nas na bazarze handlują Azjaci którzy mieszkają tutaj od parunastu lat, a nie potrafią się przystosować nawet językowo - nie umieją porozumieć się z ludźmi na innej płaszczyźnie niż handlowa, nie utrzymują relacji z ludźmi innymi niż ze swojej własnej kultury. Włosi których poznałem to nie byli ludzie którzy przybyli by zarabiać tu pieniądze, raczej wydawać :) Murzyni natomiast wyglądali na zastraszonych, aż mi było ich żal...

Jak
  • Odpowiedz
@pejczi: akurat tylko kto w dupie był i gówno widział (albo ma z tego kasę jako urzędnik itp) może popierać multikulti. Zachód zakneblowany wmówioną poprawnością polityczną zaczyna mówić otwarcie, że to porażka. Teraz powoli już otwarcie ale od dawna tak ludzie myślą i tak mówią w domach. Ja nie wymyślam sobie, ja zjechałem Europę, mieszkałem zagranicą, poznałem różne kręgi, nawet lewicowe we Włoszech i nawet oni po cichu krytykują emigrantów
  • Odpowiedz
@dGustator: Czy ci Azjaci zakładają getta i podnoszą wskaźnik przestępczości w mieście? U muzułmanów i Murzynów przeważnie jest tak, że to robią. Ja nie mam nic przeciwko imigracji na pewnych zasadach, że będą tu ściągać ludzie chcący pracować, bo to oznacza rozwój, a nie ciągnący socjal i niszczący naszą kulturę. Tych Arabów co spotkałem z miłą chęcią widziałbym u nas w Polsce, albo tych normalnych Murzynów. Nikt nie chce tutaj
  • Odpowiedz
@Sztalker: imigranci powinni przechodzić obowiązkowe egzaminy, jak w USA - gdzie imigrant który chce zostać musi nauczyć się języka, a nawet poznać konstytucję. To właśnie polityka lewicy - skrajność która nie zaprowadzi do niczego dobrego, choć klęska może otworzy ludziom oczy
  • Odpowiedz