Wpis z mikrobloga

Duda wynajął willę od biznesmena łączonego z infoaferą!

Andrzej Duda spędził urlop w Toskanii. Zatrzymał się w luksusowej willi należącej do polskiego biznesmena Marka Kobiałki. Nazwa jego firmy informatycznej pojawia się w jednym z wątków infoafery, czyli głośnej sprawie korupcyjnej przy informatyzacji MSWiA i policji.

Piękny przykład umiłowania prawa i sprawiedliwości ze strony pana Dudy.

Proponuję wykopać odpowiednie znalezisko: link.

#neuropa #wydarzenia #afera
  • 13
@Ginden:
1. Ja to ja, prezydent to prezydent.
2. Odnośnie Komorowskiego czytaliśmy o wszystkich prawdziwych i urojonych aferach, np. tej wykreowanej odnośnie zdjęcia z szefem pisowskich przecież SKOK-ów. Teraz Duda jest prezydentem, więc uczciwość nakazuje takie samo podejście do jego osoby.
3. Naprawdę wierzysz w takie "przypadki"? Ot tak sobie pojechał na wakacje i akurat trafił w jakieś szemrane miejsce? Odpowiem Ci komentarzem z Twittera:
Pobierz alkan - @Ginden:
1. Ja to ja, prezydent to prezydent.
2. Odnośnie Komorowskiego czy...
źródło: comment_Bf2nOJNOcMOHxl0hXJvOYXDBVCjANlYV.jpg
@alkan: Jestem przekonany że to nie sam duda decydował w sprawie lokum, a ktoś z jego otoczenia. Myślę że pisowcy świadomie nie wkopali by się w coś tak podejrzanego.
Nie dla tego że są święci, ale raczej za cwani.
Jestem przekonany że to nie sam duda decydował w sprawie lokum, a ktoś z jego otoczenia


@Dassault: Być może, choć trudno mi uwierzyć w taki przypadek. Pierwsza taka sytuacja i od razu klops. Odnośnie PO-owców kręcono afery ze znacznie głupszych rzeczy (typu zdjęcie uśmiechniętego Tuska mające być dowodem na zamach smoleński - LOL). Skoro tak ostro traktowaliśmy jednych (może zresztą i słusznie), to bądźmy uczciwi i tak samo traktujmy drugich. Gościu
@Dassault: Tymczasem na główną zmierza dokładny duplikat (ten sam filmik) przedstawiający marszałek Sejmu średnio radzącą sobie z angielskim: link. Jak sądzisz - co jest ważniejsze: afera czy brak znajomości języka u pięćdziesiącioparolatki?
@alkan: Myślę że najważniejsze to zachować zdrowy rozsądek i nie wdawać się w wojenki prawacko-lewackie gdzie obie strony robią kurtyzanę z logiki.
Społeczność wykopu jest dokładnie taka sama jak każda inna, czyli świat jest albo czarny albo biały. Teraz mamy etap atakowania rządu więc wszystko co wiąże się z tą tematyką pada na podatny grunt i wędruje na główną.
Nie spodziewałem się że osobę tak inteligentną jak ty może to dziwić...