Wpis z mikrobloga

@ziemniaczana_krolewna:

Nie no naprawdę, aż muszę pierwszy raz coś na mirko napisać. Barn Burger a tym bardziej Bobby to nie są dobre burgery!
Najtańsze składniki przygotowane byle jak, mięso o smaku i konsystencji tektury. Rozumiem że jak jest dużo na talerzu to się wszyscy cieszą, ale już smaczniej zjeść w macu...

Jeżeli chodzi o Warszawę to Burger Bar Okulska #masterrace, nawet student powinien poczuć różnicę.
@D3lt4: Potwierdzam, mi barn burger najbardziej smakuje ze wszystkich w Wwa. Genialna bulka, ktora sie nie rozpada, idealne mieso (srednio wysmazone), genialne kompozycje warzyw i sosow, swietny coleslaw i frytki do tego. Wychodzi troszke drozej niz McZestaw powiekszony z Big Maciem, bo najtanszego burgera w takim wlasnie zestawie zjemy juz za 19 zl, takie dobre to w granicach 21-26 zl
@Dolan, @ves666: 7th street mnie zawiódł maksymalnie, a wszyscy się tak zachwycali. Mięso z drobinkami kości, jakby kupowali pewniaka z tesco za 5zł (mielone garmażeryjne), sos jakiś taki bez smaku...

Od siebie polecam NewYork Burger na Woli. Super panie smażą jeszcze lepsze kotlety na miejscu, moc ścieżych surówek, galancie sosy. I ceny nie są jakieś takie kosmiczne. Niestety mają tylko stronę na fejsbuku.

@D3lt4: BarnBurger czeka na swoją kolej
@D3lt4: po opiniach znajomych byłem w poniedziałek pierwszy raz .... i ostatni ...

rachunek 60zł za dwie gąbkowate buły z mięsem i jakimiś dodatkami garstka frytek ...

Wciągnąłem to nosem

Sam zrobiłem hamburgery pierdyliard razy lepsze ...
Koszt 20zł
1kg piersi z kuraka
Otręby
6 bułek
pomidor sałata
sos ( majonez + ketchup + oliwa z oliwek przyprawy )

Wyszło 6 sztuk
Pobierz
źródło: comment_QY2Z67zT5OkXwdY1chvrR5zo6t9IIU5F.jpg