Wpis z mikrobloga

@spatsi: Znacznie lepszy niż trailer, a czy zabawniejszy? To wzruszająca historia bardziej :)
@pitrek136: Kiedy poszedłem do kina i zobaczyłem pierwsze minuty tego shorta byłem tak bardzo ( ͡º ͜ʖ͡º)
A potem następne kilka minut spędziłem w takim stanie: ()
By dojść do tego stanu: ( ͡º ͜ʖ͡º)
Fajny short, nie ma co ( ͡°
@spatsi: Takich momentów jak w trailerze jest mniej niż można by się spodziewać bo film skupia się bardziej na podróży Radości i Smutki po głowie Riley ale i tak śmiechłem mocno kilka razy i się nie nudziłem chociaż byłem na sali jedynym który nie przyszedł z mamą albo dzieckiem xD
ALe tym co zobaczyłem przed seansem to jaram się mocno jak chyba żadnym innym nadchodzącym filmem.
pitrek136 - @spatsi: Takich momentów jak w trailerze jest mniej niż można by się spod...
@pitrek136: Eeee tam, polski dubbing był wykonany świetnie, szczególnie głos męskiego wulkanu lepszy nawet niż w oryginale (chociaż nie zaciągał akcentem tak bardzo jak oryginał, i tak mi się bardziej podobał :P)
Chociaż facetka trochę gorzej śpiewała. Dziwnie mi się jej słuchało w kinie :P

Szymon Kuśmider jako Gniew był świetny, Socha chyba dała radę jako Radość, chociaż troszeczkę inaczej sobie ją wyobrażałem. Pazura jako Strach to wiadomo, geniusz, Ostaszewska jako
polski dubbing był wykonany świetnie


@joookub: Obejrzałem polską i angielską wersję trailera, tłumaczenie jest #!$%@?. Nie wiem jak się to ma do całości.

czyli w 3D i w PL


@pitrek136: #!$%@?, a ja Cię szanowałem xD

W każdym razie, pożyczę sobie jak się tylko pojawi w zatoce ( ͡° ͜ʖ ͡°)