Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki!
Jako świeżo upieczony maturzysta chcący zostać w przyszłości informatoryrykiem, dostałem się na dwie uczelnie. Politechnika Gdańska (PG) i WAT w Warszawie. Mam teraz niemałą zagwostkę, którą uczelnię wybrać. PG jest uczelnią nieco bardziej prestiżową, ale z kolei miasto, w którym się znajduje nie daje tylu perspektyw co studia w Warszawie. Chciałbym zapytać się tych, którzy w tej branży mają jak takie rozeznanie, która opcja jest lepsza? Czy pracodawcy patrzą chociaż z jakiej uczelni się jego pionek będzie wywodził, czy liczą się tylko umiejętności?

Zalączam jako takie statystyki obu uczelni.

#studia #it #informatyka #kierunki
MasterOfKapcie - Cześć Mirki!
Jako świeżo upieczony maturzysta chcący zostać w przys...

źródło: comment_aUMwBys6bjODifJYsi2qmaBak72O8tvG.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raczej pracodawca będzie miał w dupie jaką uczelnię skończyłeś.
Dlaczego uważasz, że w Trójmiescie jest mniej perspektyw?
  • Odpowiedz
@simia: inho to uczelbia ma ogromne znaczenie, po co komu papier magistra z gownouczelni, z ktorym pracy w polsce nie distanie, co dopiero zagranico. A najwazniejsze to to, co potrafisz, bo papier to jednak tylko papier
  • Odpowiedz
@simia: Szczerze powiedziawszy, to nie wiem, dlatego zadaję pytania :) Wydaje mi się, że wielkość miasta ma znaczenie. Poza tym, patrząc tylko na mijsce, w którym miałbym studiować, wolałbym Warszawę, bo nie przepadam za Trójmiastem.
  • Odpowiedz
@MasterOfKapcie: W 3miescie jest bardzo dużo pracy dla informatyków i można bardzo wydziwiać przy poszukiwaniu pracy. Co do wolenia Warszawy od Trójmiasta to kwestia gustu więc tutaj Ci nie pomogę.
  • Odpowiedz