Wpis z mikrobloga

O gurwa, mirki
Coś mnie podkusiło, i znalazłam stronę tego gościa to wykonał skaryfikację młodego następcy Popka.

http://crmbodymodifications.cba.pl/

Dział galeria - polecam wielbicielom mocnych wrażeń, naprawdę mocnych, na własną odpowiedzialność!

Można tam znaleźć między innymi magnetyczne implanty w palcach, tunel w mosznie, smakowite zdjęcia ziarnin przed i po naprawie, i to wcale nie najlepsze, bo najlepsze są



ludzie są #!$%@?, ale fascynujący. i kreatywnośc w narodzie silna, heh.
zresztą, z bardzo skromnych znalezionych przeze mnie informacji z branży można domniemywać, że twórca płynie obok głównego nurtu, i za kasę rozdwoi ci łeb. co tłumaczy przypadek młodego popka.

#tatuaze #skaryfikejszynmodyfikejszyn #wtf #wtfcontent #modyfikacjaciala #heheszki #popek #gangalbanii
  • 43
@galaxie500: w klinikach chirurgii plastycznej też powinno się dać. ale Conorowi też bym zaufała w tej kwestii, medycznie jest spoko (a przynajmniej nie słyszałam, żeby nie trzymał higieny i nie miał wiedzy, gdzie i co wolno zrobić). u niego problemem jest to, jakim jest człowiekiem, kreowanie się na największego znawcę na świecie i to, że nie dba o etykę. robi jak leci, byle hajs się zgadzał i byle mógł się wykazać.