Wpis z mikrobloga

O gurwa, mirki
Coś mnie podkusiło, i znalazłam stronę tego gościa to wykonał skaryfikację młodego następcy Popka.

http://crmbodymodifications.cba.pl/

Dział galeria - polecam wielbicielom mocnych wrażeń, naprawdę mocnych, na własną odpowiedzialność!

Można tam znaleźć między innymi magnetyczne implanty w palcach, tunel w mosznie, smakowite zdjęcia ziarnin przed i po naprawie, i to wcale nie najlepsze, bo najlepsze są



ludzie są #!$%@?, ale fascynujący. i kreatywnośc w narodzie silna, heh.
zresztą, z bardzo skromnych znalezionych przeze mnie informacji z branży można domniemywać, że twórca płynie obok głównego nurtu, i za kasę rozdwoi ci łeb. co tłumaczy przypadek młodego popka.

#tatuaze #skaryfikejszynmodyfikejszyn #wtf #wtfcontent #modyfikacjaciala #heheszki #popek #gangalbanii
  • 43
@SScherzo: W tym środowisku plotki i ploteczki są na porządku dziennym ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co do Morbida, to pamiętam jak mu Connor z prywatą wyjeżdżał i już wtedy dał popis żenady, bo nie potrafił konkretnych argumentów przeciw morbidowemu warsztatowi za to jak z rękawa sypał opowieściami o morbidowej rodzinie...
@rdza: widziałam na własne oczy dyskusję w Piercing vs Gregor bodajże, ale potem Conor i tak połowę poblokował :D chodziło o film promujący Morbida jak jeszcze w Street Tattoo robił. to się czepiał, że używane szczypce za blisko kolczyków i że bakterie przewędrują do czystych igieł :D
@SScherzo: To zabawne, że takich rzeczy czepia się koleś, wycinający młodziakom kawałki skóry na domowej leżance podłożywszy pod głowę delikwenta tylko papierowy ręcznik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rdza: ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego nikt go poważnie nie potraktował. jeszcze coś pisał o tym, że zero higieny u Morbida, bo na konwencie ludzie podchodzili blisko zobaczyć play piercing.
@galaxie500: znam siostre typa. cala wydziarana, wyrzezane jakies hello kitty na brzuchu (a ma teraz chyba 20 lat, wiekszosc kolekcji przed 18tka) glupia jak jasna cholera, skupiona na wlasnym ego emo gowniara, ktora nawet zalozyla sobie fanpage na fb xd ci ludzie cierpia na deficyt atencji na duzo wyzszym poziomie niz spotykany tu na wykopie...