Wpis z mikrobloga

@kocham_jeze: to są takie malutkie piksele, dzięki którym na końcu wpisujesz hasło do komputera (o ile dobrze pamiętam). hotline miami 2 to tak naprawdę więcej tego samego, ale o wieeele bardziej irytujące. Nie chce nie zniechęcać, na promocji bierz, ale ja w 1 też wsiąkłem, a 2 szczerze nie chce mi się kończyć
@pcmasterrace: 2 popełnia pewnie klasyczny błąd sequela, czyli zbyt rozwleczona fabuła. Nie grałem, ale z tego co widzę po opiniach to chcieli "zrekompensować" mało rozdziałów w pierwszej części, i nie za bardzo to wyszło. Ale kupię tak czy siak, bo klimat i soundtrack ()
@kocham_jeze: Wrogowie,którzy fragują nawet wtefy kiedy cię nie widzą i ty ich,muzyka to już nie to samo masek jak na lekarstwo,a i gameplay krótszy...Plany poziomów zupełnie nie przmyślane podczas gdy jedynkę przechodziłem z uśmiechem pomimo tysiąców śmierci tak 2 przeszedłem obym miał kolejną grę,która ukończyłem.
@kocham_jeze: jest muzyka, klimat też, ale niestety ma kilka wad, które zwyczajnie frustrują jak bycie zabijanym przez przeciwników, których na mapie nie widzisz, niektóre poziomy są wręcz absurdalnie trudne przez to i ja nie dałem rady.