Wpis z mikrobloga

Kek, do mojej matki przyjechała jej znajoma. Nawet niezły milf i do tego samotna rozwódka.

Co mój stary #!$%@? za inbe to, aż siedzę i kwiczę. Nagle jaki szarmancki się zrobił xD. "A może Ci Patrycjo ciasto upiekę, umiem takie fajne ciasto robić", "oo a tutaj siedzę na czołgu na poligonie w Orzyszu i trzymam długiego gnata, to AK47 ( ͡° ͜ʖ ͡°)", do tego taki #!$%@? dowcipniś się zrobił i jaki uczynny i kulturalny. xD Milf Patrycja ciągle zachwala mojego ojca przy mojej matce, że jaki on wspaniały mąż i cudowny mężczyzna i jakie to szczęście ma moja stara. A ta #!$%@? przytakuje przez zaciśnięte zęby, syczy na mojego ojca, drze się na wszystkich, nawet pies sąsiadów zebrał #!$%@? na klatce bo za głośno wchodził po schodach xD

Ojciec tak bardzo napalony, matka tak bardzo #!$%@?, Milf Patrycja tak bardzo #!$%@?ła weekend, a ja kisnę patrząc na to wszystko.

#coolstory #truestory #milfstory #typowapolskasobota #tatacontent
  • 44
@antoni_kiedys: Zapisz sobie to gdzieś, żebyś nigdy nie zgubił. Jak już założysz rodzinę (jeśli nie to nie), pobędziesz w związku małżeńskim te naście minimum lat - przeczytaj i zrozumiesz :) Jeżeli robi te całe zaloty przy żonie to wiadomo, że nie ma na celu zdradzić, ale zwyczajnie potwierdzić swoją męskość. Dostać atencję, być znowu w tej grze, czuć, że się nie stetryczało i że nadal można. Wnioskując tylko po tym co