Wpis z mikrobloga

Mireczki w tym tygodniu stałem się posiadaczem Audi A3 1.9 TDI 90km 1998 rok. Wczoraj dostała nowe blachy więc postanowiłem zrobić zdjęcie i pochwalić się swoim zakupem na mirko. Jest to mój pierwszy samochód. Przed jego zakupem jeździłem Passatem B5 1.6 w gazie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jestem zachwycony potęgą dizla przy tak małej masie samochodu. Idzie jak burza. Jest niezwykle elastyczny (rusza praktycznie z trójki). Ma w sobie kilka wad które w najbliższym czasie mają zostać poprawione (min. wgniecenie w drzwiach, ciężko chodzące biegi, długo kręcący rozrusznik). Swoją drogą ma całkiem niezłe jak na te lata wyposażenie. Ma szyby w prądzie, działający klimatronic i grzanie dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co do rozrusznika jutro wypowie się na ten temat mechanik. Być może jest to po części normalne lub problem ustąpi po jutrzejszej wymianie filtrów i oleju. Oprócz tego dosyć ciężko chodzą biegi (wierze, że to przez ponad miesięczny postój u niemca pod kocem ( ͡° ͜ʖ ͡°)).

#pokazauto #chwalesie #pierwsze4kola
Driver494 - Mireczki w tym tygodniu stałem się posiadaczem Audi A3 1.9 TDI 90km 1998 ...

źródło: comment_R9ic1QvicsRXG5FzlUjaYAKJUtGefuDv.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@Howkin: Mam porządnego Diesla (2,4) od 3 lat, jeżdżę też czasem 2.0 HDi i benzyna jest naprawdę śmieszna jak czasem mi się zdarzy jeździć. Jedynie benzyna z turbo jako tako dają radę.
  • Odpowiedz