Wpis z mikrobloga

@maal: Ja własnie szukam jakiejś alternatywy dla endo, bo strasznie tnie mi trasy i ma problem z łapaniem gps. Chociaż może to być też wina telefonu. Ostatnio zainstalowałam Navime, ale tez nie zdał egzaminu ;-/
@maal: Nie ma znaczenia czego używasz, każdy zachwala to co zaczął używać a przesiąść się nie chce bo straci rekordy. Co do interfejsu komórkowego to mówią że Strava najlepsza, zwłaszcza na rower. Co do strony WWW to jak oglądałem kilka to najbardziej mi się jednak Endo podobało. Ale tak jak mówiłem, co wybierzesz będzie dobre.
@maal: Nie ma znaczenia czego używasz, każdy zachwala to co zaczął używać a przesiąść się nie chce bo straci rekordy.


@cmhqwidget: nie do końca. Np. takie endomondo wymaga wersji płatnej przy wielu rzeczach, które w innych apkach są za darmo (różne komunikaty głosowe, łączność z pulsometrem itp.)
@enron: A ja mam zegarek Garmina i na www mam wszystko za free :)


@cmhqwidget: garmin ssie, według nich cały świat liczy odległości tylko w milach :)
Runkeeper przynajmniej normalnie pokazuje kilometry, jedyny amerykanocentryzm to arbitralne uznanie że tydzień zaczyna się w niedzielę i kończy w sobotę :) Poza tym wszystko co potrzebne - za darmo...
@enron: nieprawda ;] mam zegarek i używam endo, wszędzie mam jednostki metryczne ;]


@cmhqwidget: Jak udostępnisz mapkę garminową na WWW, to jest wyłącznie w milach. Nie da się tego zmienić, mimo że w kodzie js widać taką możliwość - i tak już od chyba dwóch lat... Bardzo dbają o klientów, nie ma co :)
@enron: ale mówisz o Garmin Connect? Ja tego badziewia nie używam. Zegarek mam połączony z Endo, przychodzę, po ANT+ pobiera mi z automatu trening na kompa, wysyła do Garmin Connect i autoimport leci do Endo, nic nie muszę robić. 2 minuty i trening sam jest na Endo.
@enron: p.s. ja nie mam smartfona. Siedzę cały dzień przed kompem, zarówno w pracy jak i czasie wolnym, nie potrzebuję telefonu bo i tak mam internet w kompie, znajomych również. Dzwonię z telefonu raz na 2 tygodnie, więc nie potrzebuję do tego smartfona. Zegarek jest bardzo wygodny, mam 310XT który ma multisport, przydaje mi się to jak na spinningi chodzę bo ustawiane ekrany mam dostosowane do tych zajęć i mam inny
@enron: ale mówisz o Garmin Connect? Ja tego badziewia nie używam. Zegarek mam połączony z Endo, przychodzę, po ANT+ pobiera mi z automatu trening na kompa, wysyła do Garmin Connect i autoimport leci do Endo, nic nie muszę robić. 2 minuty i trening sam jest na Endo.


@cmhqwidget: tak, o Garmin Connect chodzi :) O problemach z milami dowiedziałem się przypadkiem, bo klient chciał na stronie zamieścić trasę wyścigu -
@grecki: stravy nie ma na windowsphone :/ Od kilka lat używam sportstrackera (chociaż biegam z nim od kilku tygodni dopiero) więc raczej nie zmienię nagle. Chciałem tylko wiedzieć skąd taka popularność endomondo.