Wpis z mikrobloga

moi drodzy, potrzebuję porady dietetycznej związanej z chodzeniem na siłownię. Chodzę na siłownie po pracy około 19:00 i zastanawiam się czy obiad jeść przed siłownią i co ewentualnie jadać po siłowni? Zależy mi na redukcji #mikrokoksy #silownia #dieta Dodam jeszcze, że moją dieta wygląda w ten sposób. 8:00 owsianka z truskawkami/żurawiną 11:30 sałatka warzywna 14:30 kanapka (ciemne pieczywo) + owoc 18:00 obiadokolacja (ryż/makaron + mięso + warzywa) 21:00 serek wiejski(lekka kanapka) dzięki za każde uwagi :)
  • 8
@przemek9011: jeśli Ci tak pasuje to jedz przed siłką. Mnie po obiedzie łapie takie zamulenie, że mam problem ze zwleczeniem dupy z krzesła. Preferuje zrobić trening od razu po pracy i obiad zjeść dopiero po treningu. Nie mówię, że to jedyna, czy najlepsza opcja, ale na mnie działa.
@przemek9011: to zacznij od tego, że zainwestuj w jakąś wagę kuchenną (30 - 40zł już coś kupisz, pełno tego w kerfurach i innych marketach), oblicz sobie jakimś kalkulatorem online ile kalorii dziennie potrzebujesz, jednego dnia zważ to wszystko, zebyś wiedział ile z tego jedzenia bierzesz. Bo może być tak, że nawet nie wiesz, a jesz tak, że nie zredukujesz, albo odwrotnie, odcinasz za dużo. A co do wspomagania, to patrz punkt