Wpis z mikrobloga

@Zielony34: ja nie deinstaluje gier, bo miejsca mam od cholery, a gdyby mnie kiedys naszlo to nie musze sciagac od nowa 20gb tylko gram

@coTYkcesz: ps nie jest taki strasznie drogi (szczegolnie dla kogos kto faktycznie uzywa tego ps do innych celow niz filtry i kadrowanie)
  • Odpowiedz
@noekid: @MagiaPianek: ja mam neta 70Mb\s, jak mnie najdzie, to żaden problem [; Poza tym, ja raczej przeszedłem na konsole teraz i od zawsze wychodziłem z założenia, że koncentruje się na jednym tytule fabularnie i mam drugi w formie MMO. Nigdy nie jarało mnei granie w 500 tytułów na raz po 5 minut jeden.
  • Odpowiedz
@Zielony34: nikt nie mowi o graniu w 500 tytulow na raz

(i jakos nie lubie niepotrzebnie innym lacza marnowac, nie wiem czemu, ale czuje, ze ktos mogl wlasnie teraz chciec cos sciagnac i mu muli, bo ja wielki pan mam zylion terabajtow, ale i tak sciagam od nowa na moim srylion megabitowym laczu xD)
  • Odpowiedz