Wpis z mikrobloga

Mirki/mirkówny - proste pytanie:
Czy poszlibyście we friendzone, mimo tego, że Wam zależy na związku, ale taki friendzone z seksem?
Pytam, bo własnie prawdopodobnie disiaj będe musiał wybrać pomiędzy koncem znajomości a friendzone with benefits ;) Loszka 8/10.
#tfwnogf #friendzone #friends #logikaniebieskichpaskow #kiciochpyta #pytanie #niewiemjaktootagowac #pytaniedoeksperta
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak to przeczytałem:

Mirki/mirkówny - proste pytanie:
Czy mając możliwość wypożyczylibyście Nissana GTR mimo tego, że Was obchodzi jedynie dotarcie autem z punktu A do B, ale takie wypożyczenie auta za darmo na cały dzień?
Pytam, bo własnie prawdopodobnie disiaj będe musiał wybrać pomiędzy wróceniem do domu swoim rzęchem a wspomnianym wyżej GTRem ;) Fura 8/10.
  • Odpowiedz
@Fafnucek: nie nie, my się już spotkaliśmy dużo więcej razy, mówię tylko, ze na 3 były seksy. Już się znamy około miesiaca, mozna powiedzieć, że byliśmy para przez moment, ale później się troszeczkę s---------o, jak zrobiłem małe szuru buru z osiedlową patologią pod jej oknami :d Żeby nie było, nic nie niszczyliśmy, tylko oni się tam wydzierali, a ja akurat tam byłem... Niestety, na nic moje tłumaczenie, że nie miałem
  • Odpowiedz