Wpis z mikrobloga

@dodgers: Dokładnie, dobrze Ci radzą. Jeśli będzie się dobrze przy Tobie czuła, to po pewnym czasie zacznie je zależeć. Nie wyskakuj z żadnymi uczuciami do niej, żadnego "kocham" itp. możesz wręcz się od niej odciąć z czasem, wytykać co Tobie w niej nie pasuje i dlaczego związku z tego nie będzie. Zadziała jak płachta na byka. Tylko popracuj nad zazdrością, bo nie możesz się w żaden sposób z nią zdradzić. Miej
@dodgers: byłem w podobnej sytuacji. Byłem z dziewczyną w relacji FWB i źadne z nas nie chciało związku. Jednak jako, że super się dogadujemy, a seks przecież mocno zbliża zaczęliśmy czuć do siebie coś więcej, ale żadne tego nie chciało przyznać. Doszło do sytuacji, że ona się umówiła na randkę z jakiś włochem. Ja uznałem, że tak to #!$%@? nie będzie i powiedziałem jej na spotkaniu, że to koniec seksów i
@Dakkar: > Nie wyskakuj z żadnymi uczuciami do niej, żadnego "kocham" itp. możesz wręcz się od niej odciąć z czasem, wytykać co Tobie w niej nie pasuje i dlaczego związku z tego nie będzie. Zadziała jak płachta na byka

No dokładnie to samo zadziałało u mnie :P