Wpis z mikrobloga

Drobna informacja.
Skoro uważacie, że powinnam rozwiesić ogłoszenia na wsi, że znalazłam kota, ok. Jutro jadę i rozwieszę ogłoszenia. Bo niby ktoś tam może za nim tęsknić. OK. Czyli zakładamy, że znajdzie się jego właściciel. Tak więc, proszę @xblackwidowx i @etui64 o nie wysyłanie mi rzeczy dla kota.
I skoro mam szukać właścicieli, to niepotrzebnie nadawałam kotce imię. Tak więc, kasujemy to, bo przecież ktoś gdzieś ją musiał inaczej nazwać.
C--j z tym, że jestem osobą wrażliwą, że nie śpię po nocach, bo się martwię i płaczę w poduszkę, że ja też mam jakieś uczucia, że się do kota przywiązałam, że staram się dla niej jak najlepiej. Lepsi prawdziwi właściciele, choćby najgorsi.
Skoro kot nie ma imienia, to tag też jest zupełnie bez sensu, ale nie będę go już zmieniać.
Osoby zirytowane moim zachowaniem i chcące odzyskać swoje pieniądze, które wpłacili, proszeni są na priv z tytułem przelewu.
#felicjazdrowieje #zaleagnieszki
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ostrzyjnoz: zostaw kota. ja znalazłam kiedys pod własnym blokiem szczeniaka uwiązanego na smyczy, siedzial w listopadzie 4 godziny sam i w końcu go wzielam do domu. pisałam ogłoszenia, głownie na moim bloku, to zostały zerwane i tyle. i pies został.
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz:
Odwalasz kawał dobrej roboty! Nie poddawaj się! Skup się przede wszystkim an kocie. Nie przejmuj się durnymi pytaniami i osobami, są to trolle i ludzie któzy mają z tego radochę. Nie pomogą Ci w żaden sposób, ani psychicznie ani finansowo. Postaw sobie jasne cele i je realizuj! Bądź twarda i nie przejmuj się tak wszystkim.

„Nie znam klucza do sukcesu, ale kluczem do porażki jest próbowanie zadowolenia wszystkich wokół.”
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: Czy wiesz, że koty mieszkające na wsi, wychodzące z domu też są czyste, dobrze odżywione i bez pasożytów?
Bo generalizowanie, że kot na wsi służy tylko do jednego jest nie na miejscu imo.
Kot którego ratujesz mógł być równie podwórkowy jak domowy.
  • Odpowiedz
@PanBardzoWilk: sorry nie wiedziałem, że przeszkadzam Ci pisząc posty, następnym razem będę myślał ciszej( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fafnucek: tak samo jak wam szkoda czasu na napisanie paru ogłoszeń. "przecież jakby ktoś kota znalazł to by napisał ogłoszenie"
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: p-----l tych hejtow, w pełni zasługujesz na opiekę nad tm kotem, włożyłas w to sporo pracy i serca. Nawet nie waż sie go oddawać, a jak PRAWILNY właściciel sam nie szukał kota i nie rozwiesił ogłoszeń to dlaczego Ty to masz robić? Szanuje za dobre serce, ale nie daj sie urobić złośliwcom, proszę.
  • Odpowiedz
  • 0
@xvovx: Tak, po prostu jestem zapisana jako osoba do kontaktu, weterynarz wie, w jakiej wsi kot został znaleziony.
@Kliko: Tak, pisałam ze to zdanie to akurat sarkazm, że lepsi prawdziwi właściciele, nawet najgorsi.
@Qbus1992: Nie, b--ń Boże nie czekam na pocieszenie.
@xvovx: Najbliższe schronisko jest chyba w Tarnobrzegu. Nie powiadamiałam, bo nie miałam jej zamiaru nigdzie oddawać. Ale mogę przedzwonić.?
@Dj_Lysol: Jeśli
  • Odpowiedz
@xvovx: Tak, po prostu jestem zapisana jako osoba do kontaktu, weterynarz wie, w jakiej wsi kot został znaleziony.


@ostrzyjnoz:

Ok, dzięki za wyjaśnienie. Mnie to tam do niczego nie było potrzebne, bo dokładnie tak też było w moim przypadku i podejrzewałem, że tak jest i tutaj, ale może @igorf przestanie się czepiać słówek. ;)
A z bardziej istotnych kwestii to jakieś nowiny na temat stanu kota? Edit:
  • Odpowiedz