Wpis z mikrobloga

Dobra misie, tak jak obiecałem, macie najświeższy materiał od wujka JBFC, prosto z szalonej krainy srebrem płynącej! XD

Tak jak mówiłem, dwóch pierwszych graczy opuściło nasz team w trzeciej rundzie gry, w czwartej pożegnał się z nami(przymusowo) nasz trzeci kolega co dało uwaga uwaga wynik 2 vs 5 na Mirage! Nie umniejszając oczywiście skilla Botowi Nilesowi, Frasierowi oraz Bobowi, chodź ten ostatni trzeba przyznać miał gorszy dzień. 5:0:17 to nie najlepszy wynik jak na Boba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No więc odpuściliśmy z Rimenem w pełni stronę CT przegrywając 0:15, ale postanowiliśmy odbić sobie 2 vs 5 po tt, jako że bardzo lubimy tt na Mirage :3

Najlepsze akcje znajdziecie tutaj. Na początku chciałem wrzucić suche akcje, ale pomyślałem, że warto pocisnąć tu trochę klimatycznego soundtracku więc oglądajcie póki YouTube i Google nie skasujo!

#csgo #smerfujzjbfc

JBFC - Dobra misie, tak jak obiecałem, macie najświeższy materiał od wujka JBFC, pros...
  • 16
@some_ONE: już kichać to czy pojechaliśmy czy nie(większość meczy oddajemy, bo chcemy zbić się niżej), ale co to sie odjebywało to ja nie. Można za nimi chodzić, można przed nimi skakać i nie potrafią Cię zabić XD

No #!$%@?, kiedyś silver elite master to był mimo wszystko jakiś poziom, ludzie, którzy dotykali golda, chcieli awansować i dawali z siebie wszystko tylko brakowało im doświadczenia. Dziś to grupka osób, która nie potrafi
@Zduleja: kurde, wiedziałem że jest ze mną coś nie tak :( Dodaj mnie do znajomych na steam i ucz mnie jak movement plox

@NMetyloAmfetamina: za 6 dni jak zejdzie mi ban xd

@fiszu86: yep, robiliśmy tak przez 10-12 rund. Dawaliśmy zaplanować i rezygnowaliśmy z defowania bo w zamiarze miało być 0:15 po ct a to byłoby niewykonalne bo tt padało pod samym ostrzałem botów.
Jeśli szukasz tu jakiś pro