Wpis z mikrobloga

#!$%@?, mirki tak #!$%@? w #!$%@? to jeszcze nie zostałem przez #rozowypasek xDDDDDD
Spotykała się ze mną przez pół roku, rozstała się z poprzednim, a ponad tydzień temu #!$%@?ła, że ma ciężką chorobę po czym dzisiaj wchodzę na fb, a tu nazwisko zmienione bo wzięła ślub. Teraz dostałem smsa, że miała mega ciśnienie od rodziny i że i tak długo nie pożyje i będzie to związek bez miłości. #!$%@?, tak w #!$%@? mnie jeszcze nikt nie zrobił
Wołam @DirtyHead bo odpowiadał.
Szczegóły opisałem tutaj wczoraj: http://www.wykop.pl/wpis/13330153/mam-pytanie-do-was-mirki-czy-zostawila-ktoregos-z-/
  • 60
@Amelie: Może nie są ale raz już mnie jedna zdradziła też z dnia na dzień ale tutaj to już kosmos. Ona go nie kocha ale i tak weźmie ślub, no #!$%@?. Ale pasują do siebie, jedno drugie zdradziło tak jak tam opisałem w szczegółach chociaż ona miała powód. No ale #!$%@?, teraz nim wejdę w jakiś związek to się trzy razy zastanowię albo po prostu sam się zastanawiam czy nie zacząć
Teraz dostałem smsa, że miała mega ciśnienie od rodziny i że i tak długo nie pożyje i będzie to związek bez miłości.


@Xatoos: Pewnie fake, ale i tak nieźle miechem po przeczytania tego zdania.
@Xatoos: Jeżeli to nie jest jakaś #pasta czy innych fejk to powinieneś się cieszyć, jest ewidentnie psychiczna skoro wymyśla choroby, patologicznie kłamie.. lepiej będzie jak nie będziesz się z nią kontaktować, szybciej pójdziesz dalej.
@Xatoos: Odzywa się we mnie polaczek, ale w przedstawionej przez ciebie sytuacji chyba postarałbym się trochę nabruździć w jej życiu.

Jeśli to faktycznie prawda to spodziewaj się że w przyszłości będziesz mieć POWAŻNE problemy, żeby komuś zaufać.

W zasadzie nie wykluczam że nie kłamała z chorobą- ale z autopsji widzę, że #rozowepaski nie radzą sobie z presją rodziny i presją otoczenia dlatego faktycznie mogła to zrobić z tego powodu.

Trzym się