Wpis z mikrobloga

#!$%@?, mirki tak #!$%@? w #!$%@? to jeszcze nie zostałem przez #rozowypasek xDDDDDD
Spotykała się ze mną przez pół roku, rozstała się z poprzednim, a ponad tydzień temu #!$%@?ła, że ma ciężką chorobę po czym dzisiaj wchodzę na fb, a tu nazwisko zmienione bo wzięła ślub. Teraz dostałem smsa, że miała mega ciśnienie od rodziny i że i tak długo nie pożyje i będzie to związek bez miłości. #!$%@?, tak w #!$%@? mnie jeszcze nikt nie zrobił
Wołam @DirtyHead bo odpowiadał.
Szczegóły opisałem tutaj wczoraj: http://www.wykop.pl/wpis/13330153/mam-pytanie-do-was-mirki-czy-zostawila-ktoregos-z-/
  • 60
@DirtyHead: Ja też nie, wczoraj wieczorem jednak brałem pod uwagę już taką wersję bo mi się to zerwanie zbyt z jej ślubem zbiegło, zdjęcie siostry na fb jak ubrana na wesele... ale #!$%@? mać, mistrzowsko to rozegrała. Ja za to mam gwarantowany brak zaufania do końca życia.
@Kurajmo: Wiesz co, nawet mi się humor poprawił bo jak przez tydzień chodziłem #!$%@? jak pies tak dzisiaj się śmieję bo nic innego nie pozostaje. Jeżeli rzeczywiście jest chora to i tak życzę jej powrotu do zdrowia ale tak #!$%@? podejścia nie widziałem. Ona go na pewno nie kocha, rzeczywiście rodzina tam mogła zrobić swoje ale laska była o 3 lata starsza ode mnie więc to ja myślałem, że będę gówniarzem