Wpis z mikrobloga

@Wykopaliskasz: Nie wiem czy to włam czy bardziej troll ze strony np. Dudul-a. Przynajmniej tak twierdzą w komentarzach. Co nie zmienia faktu że dużo osób liczy na jego powrót, niestety nie wiem czy dał by rade w dzisiejszych czasach ze swoim content-em.
@Wykopaliskasz: Do pomyłki, nie całej reszty. Boty są plagą, one są zakładane masowo i automatycznie dopasowane pod najnowsze trendy. Ktoś naprawdę się postarał.

A jeżeli chodzi oto czy to jest troll - film jest wrzucony przez JJaya, co prawda nie zmontowany przez niego. Czy JJay będzie regularnie nagrywał to jego sprawa, ja osobiście wątpię.
@mandziok: Z tymi botami to najpewniej prawda. Teraz sprawdziłem i pojawiło się kolejne konto (założone dzisiaj), które wstawia takie same linki. 10 min. temu wstawił nowe. Linki ze wczorajszego konta zostały skasowane.

A co do powrotu, to tu na mirko w jakimś tagu związanym z tym przeczytałem jeden Twój komentarz. Myślę, że zgodny z rzeczywistym stanem rzeczy. Fenomen JJaya jest związany z sentymentem do niego i wręcz legendą jaka urosła wokół
@mandziok: Tego nie wiem. U niego oglądałem, jak pewnie większość jego widzów, jedynie filmy z minecrafta, bo chciałem się nauczyć w to grać. W tamtym okresie, jeśli chodzi ogólnie o gry, wolałem oglądać tvgry.pl. M.in. Wonzia, który tam pracował, a potem sam przeniósł się na youtube. Ale również pozostali członkowie redakcji byli w porządku.
@Wykopaliskasz: Jasne, ja to mówię bo oglądałem go jako dzieciak i dzisiaj jako 'expert' powiedzmy w tej dziedzinie nadal mam tak samo pozytywne odczucia. Oczywiście nie można porównywać go do jakiś materiałów merytorycznych, ale mówię to w kontekście materiałów przy których mile spędza się czas ;)