Wpis z mikrobloga

@xDawidMx: Aa, mówisz o Zachu Galifianakisie. Czasem oglądam. Ale rzeczywiście coś w tym jest. Wczoraj oglądałem jego filmik o grafenie i coś mi tam nie grało. Ogólnie cały wywód dawał takie wrażenie, jakby bronił tej podmiany dyrektorów. Całą winę zrzucił na jakąś rzekomą nadgorliwą urzędniczkę.
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: Ja pamiętam jak była sytuacja z tym jełopem od IEMu gdzie zawzięcie bronił JuTuberów ala Islamu czy Cyniaka, że to nie ich wina a w filmie o Clarksonie mówił, że ma wpływ na zachowanie dzieciaków...
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Rozumiem, że został nazwany pracownikiem TVNu, bo manipuluje motłoch swoimi materiałami? Rzeczywiście da się zauważyć w jego materiałach, że zgrabnie wszystko nakierowuje na taki tor jaki mu odpowiada. Jeżeli coś jest nie po jego myśli, to przemilcza dany aspekt. Jednak niektóre jego programy są ciekawe. Jeśli ktoś potrafi odsiać jego subiektywne zdanie od ogólnie przedstawianego problemu, to można poznać interesujące spojrzenie na daną sprawę. Niestety ludzie do pewnego wieku
  • Odpowiedz