Wpis z mikrobloga

@FluidPanda: Właśnie o to chodzi. Ktoś wiedział co robi. Włamał się na konto użytkownika, na którego powrót czeka bardzo wiele osób. Mimo nieobecności kilku lat, kanał nadal jest popularny i generuje wyświetlenia.
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: Nie wiem czy to włam czy bardziej troll ze strony np. Dudul-a. Przynajmniej tak twierdzą w komentarzach. Co nie zmienia faktu że dużo osób liczy na jego powrót, niestety nie wiem czy dał by rade w dzisiejszych czasach ze swoim content-em.
  • Odpowiedz
@mandziok: W jakim sensie nic nie znaczy? Zawsze coś znaczy.

Chyba że odnosisz się do tego co już zostało wyjaśnione, czyli do mojej pomyłki, bo to konto od komentarzy nie było prawdziwe. Dałem się oszukać.
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: Do pomyłki, nie całej reszty. Boty są plagą, one są zakładane masowo i automatycznie dopasowane pod najnowsze trendy. Ktoś naprawdę się postarał.

A jeżeli chodzi oto czy to jest troll - film jest wrzucony przez JJaya, co prawda nie zmontowany przez niego. Czy JJay będzie regularnie nagrywał to jego sprawa, ja osobiście wątpię.
  • Odpowiedz
@mandziok: Z tymi botami to najpewniej prawda. Teraz sprawdziłem i pojawiło się kolejne konto (założone dzisiaj), które wstawia takie same linki. 10 min. temu wstawił nowe. Linki ze wczorajszego konta zostały skasowane.

A co do powrotu, to tu na mirko w jakimś tagu związanym z tym przeczytałem jeden Twój komentarz. Myślę, że zgodny z rzeczywistym stanem rzeczy. Fenomen JJaya jest związany z sentymentem do niego i wręcz legendą jaka urosła
  • Odpowiedz
@mandziok: Tego nie wiem. U niego oglądałem, jak pewnie większość jego widzów, jedynie filmy z minecrafta, bo chciałem się nauczyć w to grać. W tamtym okresie, jeśli chodzi ogólnie o gry, wolałem oglądać tvgry.pl. M.in. Wonzia, który tam pracował, a potem sam przeniósł się na youtube. Ale również pozostali członkowie redakcji byli w porządku.
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: Jasne, ja to mówię bo oglądałem go jako dzieciak i dzisiaj jako 'expert' powiedzmy w tej dziedzinie nadal mam tak samo pozytywne odczucia. Oczywiście nie można porównywać go do jakiś materiałów merytorycznych, ale mówię to w kontekście materiałów przy których mile spędza się czas ;)
  • Odpowiedz