Wpis z mikrobloga

Mirki z Trójmiasta. Odstąpię mój prywatny kod pracowniczy na abonament FORMUŁA RODZINA 4.0+. Kod uprawnia do 40 pln zniżki na abonament na cały okres jego trwania (24 miesiące). Zamiast 114,99 zapłacicie 74,99 za 3 karty sim. Każda z kart otrzyma nielimitowane połączenia do wszystkich sieci, nielimitowane sms/mms do wszystkich a także 8.333GB Internetu!. Mało tego, dokładam 100% zniżkę na abonament przez pierwsze 6 miesięcy. Czyli przy umowie 24 miesięcznej płacicie tylko za 18 miesięcy. Koszt jednej karty sim to około 18.75 pln miesięcznie. Chyba nikt nie jest w stanie tego przebić :D. Umowa beż haczyków, oddaje kod bo swój już wykorzystałem i ten jest mi zbędny. Aktualne tylko dziś!

#cebuladeals #play #trojmiasto
dziendobrytvn - Mirki z Trójmiasta. Odstąpię mój prywatny kod pracowniczy na abonamen...

źródło: comment_cqBYUzpq6hy9LYah3iYySw3b3V82E5P5.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzien_dobry_tvn: jakiś czas temu pracownik salonu dwoił się i troił, żeby skombinować tylko dla mnie unikalny kod pracowniczy i udało mu się! kod miał działać jeszcze przez 30 min, więc musiałem decydować szybko!
a jak poszedłem do innego salonu to dostałem to samo bez #!$%@? o kodach :D
  • Odpowiedz
@cold_fire: z pewnością gość z ulicy dostał ofertę z kodem pracowniczym. Wszystkich którzy mają wątpliwości co do uczciwości i bezinteresowności mojej propozycji odsyłam do najbliższego punktu/salonu Play w celu zapoznania się z bieżącą ofertą.
  • Odpowiedz
@dzien_dobry_tvn przenosiłem trzy numery (wziąłem dwa telefony), przez pół roku abonament 0 zł, dodatkowa karta z internetem 30 GB (równocześnie te 30GB dzielone na wszystkie numery), przez 6 miesięcy nielimitowany LTE za 0zł, za darmo sms, mms i połączenia do wszystkich sieci i na stacjonarne. Z tego co pamiętam to 124 zł będę płacił, ale nie wiem czy dobrze pamiętam :)
FORMUŁA KOMFORT 4.0+ DLA FIRM
  • Odpowiedz