Wpis z mikrobloga

Chciałbym się spytać o ten wątek. Na chwilę obecną ma 623 plusy, co jest bardzo dużym wyczynem biorąc pod uwagę godzinę dodania (21:30). Jest też pod nim sporo komentarzy wyrażających jednoznaczną radość z tego, co tam można zaobserwować.

Wśród plusujących i komentujących jest wiele osób utożsamiających się z konserwatyzmem i katolicyzmem. Chciałem się spytać: czy poniższe reakcje na widok człowieka najprawdopodobniej mocno zranionego (albo i gorzej) przez policję za machanie flagą to te słynne tradycyjne wartości i katolicka miłość bliźniego? A może chodzi o wolność słowa, o którą tak bardzo walczą konserwatyści i ich niezależne media?

ale wyrwał #!$%@? :DD

10/10 bardzo ładne lądowanie. czyli na dupie, tak jak lubi ( )

Upadł na tylnią część ciała. Będzie bolało Albo juz od dawna boli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pewnie pomylił ten strumień wody z cumshotem swojego chłopaczka

Coś pięknego

booom headshot!

Piękny widok ! 10/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Z popularności tego wpisu wynika, że jedyną tradycyjną wartością jest kompletne zbydlęcenie.

#katolicyzm #kosciol #pytanie #4konserwy #neuropa #bekazprawakow #bekazpodludzi

Edit: Wszedłem sobie jeszcze na Frondę. Co ma do powiedzenia redaktor 3. największego portalu konserwatywnego i największego portalu katolickiego?

W tureckim Stambule rozpędzono wrogą Bogu demonstrację LGBT. Parada „równości”, w istocie wzywająca do otwartego wyszydzenia Bożego prawa, została u samego swojego początku powstrzymana przez policję.

W poprzednich latach władze tego kraju, hołdując fałszywym wymogom liberalizmu, tolerowały podobne ekscesy.

Turecki rząd nie powiadomił wcześniej, że demonstracja będzie niemożliwa, stąd dla zwolenników kłamstw ideologii LGBT niemożność publicznego wyszydzenia praw Bożych była niemałym zaskoczeniem.


Intrygujące, jak wiele wspólnego mają katolicy i muzułmanie. Z drugiej strony ci sami katolicy rzewnie płaczą, gdy tak samo są traktowani przez muzułmanów ze względu na wiarę tam, gdzie to oni stanowią mniejszość.
  • 136
@volq: Mylisz się. Nie wszyscy geje są źli. W zasadzie to ludzie nie tyle sprzeciwiają się homoseksualizmowi samemu w sobie, a raczej tej ostentacyjnej manifestacji obecnej na coraz większych obszarach codziennego życia. Ludzie zmęczeni są tą sztuczną, wymuszoną tolerancją. Jaki pedał na manifestacji, niosący tęczową flagą jest właśnie symbolem tego, co przeciętnym ludziom najbardziej w lgbt przeszkadza. Dlatego tak cieszy widok jak ktoś z tym jawnie walczy.
@zgnily: Wiesz, normalny człowiek odreagowuje inaczej niż ciesząc się z tłamszenia wolności słowa i fizycznego niszczenia ludzi za machanie flagą. Jeśli ktoś się cieszy z takiego czegoś, to jest zwykłym bydlęciem. Nie ma tutaj żadnego usprawiedliwienia.

Zresztą, bez jaj. Pamiętasz, na jakim jesteśmy portalu? W jakim żyjemy kraju? Jeśli dwa dni wstawiania tęczowych awatarów skutkują tym, że zaczynacie się cieszyć z potencjalnego mordowania niewinnych ludzi przez policję, to homoseksualiści w Polsce
W zasadzie to ludzie nie tyle sprzeciwiają się homoseksualizmowi samemu w sobie, a raczej tej ostentacyjnej manifestacji


@kiszczak: Ta ostentacyjna manifestacja to parada raz do roku? Na której, zapewniam Cię, nie ma żadnych ekscesów? Fun fact: jeszcze nigdy na polskiej paradzie LGBT nie wręczono mandatu za nieobyczajne zachowanie. A w tym roku do porządku byli przywoływani nawet ludzie chodzący bez koszulki.

Ludzie zmęczeni są tą sztuczną, wymuszoną tolerancją


@kiszczak: W
Każda akcja powoduje reakcję, jeśli jedno środowisko się radykalizuje, to drugie również.


@zgnily: Wiesz, ja nie widziałem homoseksualistów, lewicowców etc. cieszących się z tego, że chrześcijanie są prześladowani w krajach islamskich. Nie mieszaj różnych porządków. Czym innym jest niezgadzanie się w pewnych kwestiach - czasem nawet mocno złośliwe - a czym innym pochwalanie zamordyzmu i kompletne zbydlęcenie. Kim trzeba być, żeby się cieszyć z fizycznej krzywdy niewinnego człowieka?
@alkan: Tak. Ta manifestacja. Widziałeś kiedyś manifestację pasjonatów seksu heteroseksualnego? Wiesz dlaczego mówi się na to sprawy intymne? bo takie powinny zostać. Właśnie te niby niewinne manifestacje najbardziej ludziom przeszkadzają, bo nie ma ku nim żadnych przesłanek. Mówiąc tolerancja na siłę mam na myśli to zakłamanie społeczeństwa- jako osoba nazywająca pedałów pedałami jestem skazany na fałszywy ostracyzm w społeczeństwie. Dlaczego fałszywy? Bo na osobności większość z grupy, która to niby neguje
@volq: W tym rzecz- dlaczego homoseksualiści mają takie parcie żeby przekonywać o swoich racjach? Człowiek dojrzały, pewny swojej wartości ma na dłuższą metę gdzieś zdanie innych i robi swoje. A geje na siłę brną w ślepą uliczkę i jak na ironię właśnie tym doprowadzają do dyskryminacji. Właśnie zrobiłew wpis- ci normalni geje, tacy jak większość społeczeństwa nie są narażeni na dyskryminację, bo nikt nie wie, że są gejami. Nie chwalą się
tak jak mówiłem, odreagowują wasz spam, w doborze treści nie doszukiwałbym się drugiego dna, raczej jest ona przypadkowa i sytuacyjna


@zgnily: Tak jak mówiłem, odreagowywanie spamu w taki sposób jest dowodem kompletnego zbydlęcenia. Faktycznie, nie ma tu drugiego dna. Po prostu widać, jak wiele jest w Polsce bydła.

Widziałeś kiedyś manifestację pasjonatów seksu heteroseksualnego?


@kiszczak: Oczywiście, że tak. Marsze rodzin regularnie się odbywają.

Po drugie, dlaczego akurat marsze LGBT miałyby