Wpis z mikrobloga

Chciałbym się spytać o ten wątek. Na chwilę obecną ma 623 plusy, co jest bardzo dużym wyczynem biorąc pod uwagę godzinę dodania (21:30). Jest też pod nim sporo komentarzy wyrażających jednoznaczną radość z tego, co tam można zaobserwować.

Wśród plusujących i komentujących jest wiele osób utożsamiających się z konserwatyzmem i katolicyzmem. Chciałem się spytać: czy poniższe reakcje na widok człowieka najprawdopodobniej mocno zranionego (albo i gorzej) przez policję za machanie flagą to te słynne tradycyjne wartości i katolicka miłość bliźniego? A może chodzi o wolność słowa, o którą tak bardzo walczą konserwatyści i ich niezależne media?

ale wyrwał #!$%@? :DD

10/10 bardzo ładne lądowanie. czyli na dupie, tak jak lubi ( )

Upadł na tylnią część ciała. Będzie bolało Albo juz od dawna boli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pewnie pomylił ten strumień wody z cumshotem swojego chłopaczka

Coś pięknego

booom headshot!

Piękny widok ! 10/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Z popularności tego wpisu wynika, że jedyną tradycyjną wartością jest kompletne zbydlęcenie.

#katolicyzm #kosciol #pytanie #4konserwy #neuropa #bekazprawakow #bekazpodludzi

Edit: Wszedłem sobie jeszcze na Frondę. Co ma do powiedzenia redaktor 3. największego portalu konserwatywnego i największego portalu katolickiego?

W tureckim Stambule rozpędzono wrogą Bogu demonstrację LGBT. Parada „równości”, w istocie wzywająca do otwartego wyszydzenia Bożego prawa, została u samego swojego początku powstrzymana przez policję.

W poprzednich latach władze tego kraju, hołdując fałszywym wymogom liberalizmu, tolerowały podobne ekscesy.

Turecki rząd nie powiadomił wcześniej, że demonstracja będzie niemożliwa, stąd dla zwolenników kłamstw ideologii LGBT niemożność publicznego wyszydzenia praw Bożych była niemałym zaskoczeniem.


Intrygujące, jak wiele wspólnego mają katolicy i muzułmanie. Z drugiej strony ci sami katolicy rzewnie płaczą, gdy tak samo są traktowani przez muzułmanów ze względu na wiarę tam, gdzie to oni stanowią mniejszość.
  • 136
  • Odpowiedz
@alkan: Mylisz nigdy nie mający nic wspólnego z miłością bliźniego katolicyzm ~381 A.D. z Chrześcijaństwem ~0 A.D.
BTW Czemu się tak narzucacie i obnosicie z tym że lubicie mieć szorowane okrężnice? Nobody cares póki nie wciskacie mu dupy w oczy.
  • Odpowiedz
@alkan: A czy to nie jest tak, że ziomeczek wyszedł sobie w ramadan, ichnią świętość, w kraju w którym panuje hiperkonserwatywny islam i prosił się o wpied? ( ͡º ͜ʖ͡º)


Inna sprawa czy pochwalamy przemoc, a inna czy gif z telemarkiem śmieszny. Jakby tam był jakiś gówniak, też by się wykopki śmiały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak oglądacie filmiki z
  • Odpowiedz
Ja mam jak zawsze beke z hipokryzji wykopu, nie rozumiem jak mozna sie smiac z tego, ze komus grozi utrata zdrowiq/zycia za samo to, ze niesie jakas flage.


@FireDash: Dobra na wstępie napisze tyle. Gość prawdopodobnie pożegnał się z oczami, więc jak to zobaczyłem to, hmm, moja twarz miała wyraz "WTF się właśnie stało".

Miałem już przewijać dalej ale przeglądam wpisy i widzę jakieś pisanie o hipokryzji. Lekko śmieszne podejście.
  • Odpowiedz
@alkan:

O ile wiem manifestacja była nielegalna, a sam Turek z flagą utrudniał działania policji i łamał prawo. Zatem nikt z tych, którzy szydzili ze śmierci kibica z Knurowa, zabitego przez policję w czasie wejścia na stadion nie ma żadnego moralnego prawa do krytykowania tych, którzy dzisiaj robią dokładnie to samo. A na lewicy ci szydzący ze śmierci kibica byli gigantyczną większością. Jedyna różnica polega na tym, że wtedy dostał
j.....e - @alkan: 



O ile wiem manifestacja była nielegalna, a sam Turek z flag...

źródło: comment_IEYV0B47GHWbAWRXOR7YI1feMcvzNDpU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@alkan: a może popularność tego gifa to po prostu popularność z cyklu "kolejny gif z debilem na wypoku"? O tym nie pomyślałeś, co? Trzeba było od razu ideologię dorabiać, ech. Koleś matoł stał jak słup soli w czasie nielegalnej demonstracji i się nawet nie cofnął, to go policja doprowadziła do porządku, przy czym efektownie się #!$%@?ł na glebę.

Tyle i aż tyle. Proste? Mam nadzieję, że zrozumiałeś.
  • Odpowiedz
O ile wiem manifestacja była nielegalna,


@ja_tu_tylko_na_chwile: @julbo: To bardziej skomplikowana sprawa. Demonstracja była zapowiedziana i zaaprobowana przez władze, a odwołano ją w ostatniej chwili nikogo o tym nie informując. Manifestujący o cofnięciu zgody "dowiedzieli" się od policji wyganiającej ich z placu.

sam Turek z flagą utrudniał działania policji i łamał prawo

Koleś matoł stał jak słup soli w czasie nielegalnej demonstracji i się nawet nie cofnął, to go
  • Odpowiedz
Czym innym jest śmianie się z kibica* łamiącego raczej uniwersalne przepisy, a czym innym z człowieka, który zostaje tak potraktowany za pokojowe manifestowanie raczej nieszkodliwych poglądów.


@alkan: przecież to jest to samo. Kibol biegnie przez murawę w czasie meczu, czyli łamie x możliwych przepisów, po drodze ma jednak policję, która reaguje na takie zachowanie. I Turek na manifestacji, który jest "informowany" (uwaga, eufemizm) przez policję, że zgoda jest cofnięta, policja
  • Odpowiedz