Wpis z mikrobloga

  • 260
Ale ludzie z #krakow to są skąpigrosze. Właśnie dostarczyłem 4 pizze za 96,5. Dostaje do ręki 100 PLN ,więc już się cieszę z tipu, ale niestety pazerna baba czeka na resztę. Pamiętajcie Mireczki , zawsze miło dać dostawcy jakieś 2 złote. Dla Was to nic ,a dla mnie dużo.
#gorzkiezale #oswiadczenie #pizza
  • 197
  • Odpowiedz
@ohjohny: nawet nie czytam komentarzy bo pewnie same typu : pracodawca Ci płaci i czy kierowcy autobusu tez dajesz napiwki! One 1
Niestety nie płaci... I wkalkulowuje w Twoje wynagrodzenie napiwki :(
-to zostań programista za 15k cbl na rękę 11one!one!!!
W debilnych sytuacjach to się odnoszą do zachodu wiec może wzorem zachodu dobijać to ceny 10% za serwis?!
  • Odpowiedz
Dajcie już ludzie spokój bo robi się tu gównoburza, chłopak i tak na śmieciowej umowie na 1/4 etatu robi a wy mu żałujecie dać te 3 złote. No ja #!$%@?.
  • Odpowiedz
Dlatego tak lubie pizzaportal, szama juz zaplacona to o jakim napiwku mowa ? :)
Jak place gotowka to wypada cos dac niestety
  • Odpowiedz
@Saber158:
@ohjohny: jestem pracodawcą ( sushi bar) zawsze, gdy sam zamawiam, zostawiam napiwek. nawet jadąc taksówką zawsze daje tipy. Pamiętam jak pracowałem, jako pizzaboy, to utrzymywalem się z napiwkow, a wypłata była na mieszkanie i moje #!$%@?, usamodzielnienie się.
  • Odpowiedz
@ohjohny: sam nie pamietam kiedy ostatnio nie dalem napiwku, ostatnio zamawialem przez pizza porral i zaplacilem online ale piataka zostawilem. Tym wpisem sie zblazniles, ludzie np w drukarni jak pracuja za 7,50 to co maja powiedziec?

Prosze jezeli mozesz i sie nie wstydzisz to powiedz w jakiej pizzerii pracujesz?

Ja w mlodosci dorabialem na wakacjach jako listonosz ludzie z reta 550 zl zostawili 10 zl a babeczka majaca 1982 zl emerytury czekala na kazda zlotowke, przed wejsciem do tego domu juz liczylem kase ale sie przeliczylem, ale nigdy nie narzekalem bo to by bylo
  • Odpowiedz