Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim!
Ostatni wysiłek, taki prawdziwy WF, a nie wniesienie mebla do domu, miałem z 10 lat temu - w technikum. Zapuściłem się przy biurku jak jakiś świniak. Brzuch rósł i rósł, aż w końcu postanowiłem coś z tym zrobić.

Dlatego chciałbym się pochwalić moimi wynikami odchudzania. Wymiary przed "odchudzaniem" wyglądały tak:

Waga: 101kg+
Obwód brzucha: 126cm
Obwód pasa: 115cm

Dzisiaj, po dwóch miesiącach:

Waga: 94,5kg
Obwód brzucha: 110cm
Obwód pasa: 100cm

Wzrost: 180cm

Wiem, że nie jest to dużo jak na dwa miesiące, ale cholernie się ciesze z osiągniętego na razie wyniku.
Czuje się dużo lepiej, naprawdę, dużo, dużo lepiej. Lepiej sypiam, nie bolą mnie nogi, a dokładniej kolana. Bez problemu mogę wykonywać jakąś cięższą czynność i się przy tym nie zasapać.

Niestety zdjęcia nie zrobiłem przed odchudzaniem, nie wiedziałem, że cokolwiek uda mi się osiągnąć, dlatego nie mam za bardzo możliwości wrzucenia jakiegoś porównania :(

#odchudzanie
  • 7
@Kielek: 7 kilosow w2 miechy to dobre osiagnięcie. Szybciej się nie powinno chudnąć, bo to może doprowadzić do zaburzenia równowagi elektrolitowej (między innymi) i kłopocików. Choćby z nerkami i serduchem.
Ze zapytam - dieta+aeroby?
Dzięki! :-)
@Leel00: Diety szczegółowej nie mam, po prostu odżywiam się zdrowo, nie jem tłustych rzeczy, czipsów, serów, białego pieczywa, ziemniaków (zamiast nich ryż lub kasza gryczana), słodyczy itd... Ogólnie lista jest dosyć długa. Posiłki jem mniejsze - ale częściej. Aeroby - tak, na razie bieganie, jak się bardziej ociepli to dorzucę pływanie. Zacząłem też na siłownie chodzić, byłem w sumie już 2 razy, jutro też się wybieram.
@Kielek: Ja przy tym wzroście ważyłem 99,5kg, ale postanowiłem że do setki nigdy nie dojdę. Po roku jest 79,8kg. Nie mogłem zejść z 80-tki :( ciągle było 80-83kg. W końcu jakoś ruszyło. Także jak stanie to się nie poddawaj.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WarszawskiPierozek: 20kg, super wynik - może i mi kiedyś się uda zejść do 80kg :D Stawiam sobie małe cele, na początek było zejście do 95kg, teraz zejście poniżej 100cm w pasie, następnie pewnie będzie zejście do 90kg. Takie małe kamienie milowe, zachęta dla mojego mózgu żeby się nie zniechęcać zbyt dalekimi celami.