Wpis z mikrobloga

Mireczki, jakieś dwa lata temu wypuściłem swoją pierwszą grę na Google Play ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Byłem z siebie dumny że potrafię coś takiego samemu zaprogramować i ografikować, bardzo mi się podobało połączenie tego wszystkiego, szkoda tylko że zabrakło grywalności, bo sterowanie było ciężkie do ogarnięcia i gra mogła być lekko monotonna. Później nie miałem czasu na kontynuowanie fachu..

No ale ja nie o tym, tak naprawdę. Bo oprócz tego przypomina mi się kampania reklamowa wśród znajomych i komentarz kolegi z technikum który tkwi mi w pamięci i przypomina się co najmniej raz na miesiąc od tych dwóch lat XD

Wrzucam jako zdjęcie, wiem że ta cenzura trochę bez sensu bo sami możecie sprawdzić, ale tak po prostu będzie.

Jakby ktoś chciał, to link do gry: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.revicostudio.gravityrun

Miłego dnia :D

#android #gamedev #visherdev #heheszki #4konserwy
Visher - Mireczki, jakieś dwa lata temu wypuściłem swoją pierwszą grę na Google Play ...

źródło: comment_i57MW8Y9yOZGs4j4nsymCLRzUACicMbe.jpg

Pobierz
  • 5
@Visher: tak jak @sodomo również pamiętam wykop o twojej grze. pisząc, że było to 2 lata temu zepsułeś mi humor. to przecież nie mogło być tak dawno temu, to było parę miesiecy temu. przecież jakby to były 2 lata to tyle by sie w moim zyciu wydarzyło..... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@sodomo: @lemonic: no nie mówcie tak, bo puszczę łezkę (,) dziękuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@oko_demona: ja też na tym poległem.. możesz reklamować na różnych forach w stylu android.com.pl czy innych, a przede wszystkim na zagranicznych. Do tego serwisy społecznościowe. Ja miałem o tyle #!$%@?ą sytuację, że rosły mi pobrania itd bo byłem w "nowych trend" czy jakoś tak w znośnej
teraz to ciężko jest się wbić w top 300, codziennie wychodzi kilkaset nowych apek do sklepu. Jest jak mówisz topowe aplikacje to symulator palenia papierosa albo picia piwa.... Głupie ale chwytliwe, jak chciałem zrobić symulator walenia konia to zostałem mocno skrytykowany :D