Wpis z mikrobloga

@BrzydkiBurak W sumie to dzieki Tobie zacząłem grać w aiona, i Dzięki za polecenie go :D Ale jednak Polski serwer jest do kitu. Pełno gimbusów, itp itd ... Party na jakąś katalamize z ogarniętymi gracami ciężko ogarnać, piszesz na lfg że potrzebujesz np sorca, a zgłaszą się glad ... fck logic ... xD Ciekawi mnie Spatalos, ale To dość stary server, i raczej ciężk było by coś tam osiągnać ... Coś może
@Konarek: bremu postanowil grac niecaly rok temu na spatalosie. dzis jest drugi po governorze tak przynolajfil. dla chcacego nic trudnego.

co ciekawe nasz ely governor "yaina" to umyslowa nizina i cheater ktory powinien juz byc dawno zbanowany. mam nadzieje ze to kiedys nastapi i bremu bedzie top1 :)

zwyczajowo bede grac w zime wiec na pewno gdzies sie spotkamy. moze juz na jakis miedzyserwerowych siege.

problematyka polskiego serwera jest mi znana.
Ten wasz Governor ma ponad 600k GP Nie wiem ile ten typek gra, ale koleś chyba nie ma życia :D Chyba chodzi na wszystkie dredy kamary itp ... Co do brema, to myślałem że tam na 40 lvlu zakończył karieręn :D No ja nie mam tyle czasu żeby noł lajfić ... Praca itp itd ... Set jakiś tam acekowy nie trudno zdobyć, tym bardziej że już rok na dramusie gram, i mniej
@BrzydkiBurak: Jak z rozgrywką jest nie wiem. Mogę sugerować się jedynie twoimi słowami, gdyż tak jak wspomniałeś gra nawet mi się nie uruchamia. Zainstalowała się bez problemu jednak po wystąpieniu filmików początkowych zwyczajnie pojawia się czarny ekran, a gra się wyłącza, w sumie to i może nawet dobrze jeżeli gra rzeczywiście jest tak słaba. A wydane pieniądze? Nic z tych rzeczy , grę udało mi się wygrać w jakim konkursie.