Wpis z mikrobloga

@Krs90: stare csy przed go i aplowym source? stare bfy przed 4? crysisy? procz strzelanek tez moge sporo wymienic ;p

nawet sam techland od tego durnego dying light potrafil kiedys zrobic fajna gre - chrome - bardzo milo wpsominam i uwazam ze jak na tamte czasy byla kozacka :P

MINKRAFT (!) to bardzo kiepska "gra"... fajne jest tam tylko budowanie czyli sam tryb creative :G
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: w sumie to każdej gry można się czepiać, że nierealne. Weźmy takie wyścigi zręcznościowe, no przecież każdemu deweloperowi można zarzucić, że nigdy w aucie nie siedział. Gry czasami idą na uproszczenia a czasami na całkowite odstępstwa od realności.
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: witajcie z tej sztrony Szebasztian i dzisiaj wam opowiem jak BrzydkiBurak znowu obraża gry.
Widać, że mu mafia jutubowa się skończyła i teraz jedzie po producentach. Mój tajny kontakt, który pozostanie anonimowy mówi mi, że BrzydkiBurak ma udziały w EA.
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: PEŁNO BUGÓW- wspominasz o metalowej rurze, która się psuje. Przecież to po prostu pewna klisza, założenie na potrzeby gry, umowa między graczem a twórcą, tak jak Geralt w Wiedźminie 3 twierdzi, że 'warto coś jeszcze zobaczyć' przy próbie wypłynięcia poza mapę i MASA innych rozwiązań w grach. Adrian Chmielarz dość poważnie nachylił się nad tym zagadnieniem w swoim eseju. Możesz sobie poszukać.
A wspominanie, że o gustach się nie dyskutuje
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak
Wiem, że pewnie masz wiele rzeczy do roboty ale dawaj częściej filmiki. Zawsze lubie posłuchać osoby która na ciekawy temat wypowiada się w ciekawy i elokwentny sposób.
Bo powiem wszystkim, że w BF3 grałeś jak RockAlone :D
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: ciekawe jestem czy Techland podejmie wyzwanie, nie mogę się doczekać ewentualnej relacji ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sama gra mi się nawet podobała ale motyw z #!$%@? się gazrurka to przesada.
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: strasznie słabe podejście do tematu. Równie dobrze możesz się obrażać na każdą strzelanke którą wymieniłeś jako dobrą grę że po jednym strzale się nie ginie. To są założenia które budują mechanikę gry, od której nie możemy wymagać realności bo by były nudne.
  • Odpowiedz
@Skub4ny: jesli w csie bede musial rozkladac i czyscic kalacha co trzy wystrzelone magazynki to faktycznie sie #!$%@? xd

szczegolnie jesli bedzie mnie to kosztowac oddawaniem fragow czy innego gowna ktore trzeba zbierac :G
  • Odpowiedz