Wpis z mikrobloga

Ej kuce od Janusz herbu Korwin z partia Korwin - bo tak cały czas mówicie że liczy się program a Kukiz go nie ma, to podlinkujcie mi proszę do programu Jonasza, co to taki dobry i rzeczowy, bo chciałem się zapoznać. No bo patrzyłem w google i nie mogłem znaleźć programu partii korwin. No ale przecież gdzieś musi być nie? Bo cały czas mówicie że program jest najważniejszy, no niep? No to taki wytrawny polityk jak Ozjasz Goldberg, który od 20 lat szykuje się do objęcia władzy to już pewnie ma wszystko wyliczone? Reformy gotowe? Chętnie się z tym zapoznam, no bo skoro program najważniejszy...

To dacie linka do tego programu koledzy?
#neuropa #2zdrajcy #korwin #bekazkorwina #bekazprawakow #4konserwy
  • 60
@krdk: jow do rozwazenia i nawet zaakceptowania ale nie w tej sytuacji i nie z ta swiadomoscia obywateli jaka jest teraz. korwi ma jow w swoim projekcie konstytucji ale do sejmu ktory pelni inna role.
kukiz nie ma zadnej spojnosci ani co do kary smierci, ani co do podatku dochodowego, ani co do prywatyzacji sluzby zdrowia czy szkolnictwa, ani co do likwidacji zusu, ani co do zwiazkow partnerskich itd. dopoki ma
@Gert:
Nawet jeśli Korwin nie ma programu, to można spodziewać się, biorąc pod uwagę wszystkie wypowiedzi jego i członków jego partii, że będzie to program redukcji państwa, zwiększenia wolności i samodzielności obywatela, zmniejszenia podatków. Partia Korwina ma wspólną myśl libertariańską, jest spójna wewnętrznie.
Co mamy w przypadku Kukiza - no pomyślmy, losową zbieraninę karierowiczów, związkowców i innych łasych na pieniądze #!$%@?, które są ideologicznymi zerami i nie reprezentują sobą żadnych poglądów,
NIE LICZY SIĘ NIE LICZY SIĘ POBITE GARY


@Emes91: oczywiście, że się nie liczy, bo:
-pytanie było o program partii Korwin, nie KNP
-w dawnym ama z Przemkiem na pytania o program KNP, ten nie odpowiadał, tylko linkował do programu republikanów
Więc na pytanie o program KORWIN, proszę o link do oficjalnego programu KORWiN, a nie innych, bo mam sobie wybrać z programu republikanów i KNP, co bardziej mi się podoba,
@wspolrzednebiegunowe: Program jest identyczny od czasów UPR ile razy to trzeba powtarzać. Słowo prezesa chyba Ci wystarczy do potwierdzenia tego faktu - wielokrotnie o tym mówił. Ten wpis oczywiście ma wywołać gównoburzę bo zarówno autor jak Ty dobrze o tym wiecie.
@Gert: od kiedy Gwiazdowski i Sadowski startują od kukiza? Kukiz jedynie mówi że chce skorzystać z ich kilkunastoletniego programu. Druga strona oferuje że za odpowiednie pieniądze może mu w tym pomoże. Żadnych ustaleń nie ma a wypowiedzi kukiza z fb są zupełnie sprzeczne z ideą liberalną. Korwin program ma bardzo ogólny (zresztą przy szczegółowym co 5 lat musiałby go od nowa pisać z powodu zmian warunków) ale każdy wie jakie ma