Wpis z mikrobloga

Ej kuce od Janusz herbu Korwin z partia Korwin - bo tak cały czas mówicie że liczy się program a Kukiz go nie ma, to podlinkujcie mi proszę do programu Jonasza, co to taki dobry i rzeczowy, bo chciałem się zapoznać. No bo patrzyłem w google i nie mogłem znaleźć programu partii korwin. No ale przecież gdzieś musi być nie? Bo cały czas mówicie że program jest najważniejszy, no niep? No to taki wytrawny polityk jak Ozjasz Goldberg, który od 20 lat szykuje się do objęcia władzy to już pewnie ma wszystko wyliczone? Reformy gotowe? Chętnie się z tym zapoznam, no bo skoro program najważniejszy...

To dacie linka do tego programu koledzy?
#neuropa #2zdrajcy #korwin #bekazkorwina #bekazprawakow #4konserwy
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@YodaMonster: To niech zalinkują( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie, kuce mają swojego idola Januszka i fakty nie mają znaczenia. Program republikanów, czy KNP? Was to nie obchodzi, wystarczą anegdotki.

kuce były zdolniejsze co do analizowania informacji i ich szukania?


@YodaMonster: chyba co do wybielania i pokrętnej interpretacji korwinizmów
  • Odpowiedz
@wspolrzednebiegunowe: Byłem raz na wiecu (czymś w tym stylu) i dowiedziałem się wszystkiego co chciałem wiedzieć, były pytania od widowni itd. Linki były wyżej wklejone ale wam trzeba wszystko na tacy z napisem "to jest program Janusza Korwin herbu Korwin z Korwin Korwin, to nie jest program innej partii tylko tej, tak właśnie tej."
  • Odpowiedz
@YodaMonster: przeczytaj moje komentarze pod tym wpisem, to będziesz wiedział, skąd pochodzą wątpliwości, Ty byłeś na jakimś wiecu i co mnie to obchodzi?
Ja pytałem Przemka o program KNP, a dostalem w odpowiedzi link do programu republikanów. Więc jaki jest program?

Linki były wyżej wklejone ale wam trzeba wszystko na tacy z napisem


@YodaMonster: kuc z wykopu linkuje do programu KNP, a przemek Wipler do programu republikanów. To jaki w końcu jest program? Z resztą to "wam trzeba na tacy"- tak, potencjalnym wyborcom trzeba na tacy, ale te 3% jeszcze
  • Odpowiedz
@YodaMonster: czyli partii Korwina nie chce się nawet zrobić ctrl+c ctrl+v? mówimy o partii, której program istnieje w formie programu innych partii (sic!), wypowiedzi Janusza w telewizji i jego wpisach na blogu?

sorry, ale czegoś takiego nie można brać na poważnie. nikt normalny nie będzie z---------ć na wiece wszystkich partii, żeby tylko sobie wyrobić opinię o ich programie i ideologii. jak KORWiN nie ma programu, to na razie jest tylko
  • Odpowiedz
Pytanie nie o to co dostałeś a jakie wyciągnąłeś wnioski.


@YodaMonster: a jakie miałem wyciągnąć, jak to dwa różne programy? miałem sobie wybrać poszczególne kwestie z obu, które mi bardziej pasują?
  • Odpowiedz
@paziu: Jeżeli są już zarejestrowani to troche przypał nie mieć na własnej stronie programu, jeśli jednak nie są to nie ma w tym nic dziwnego i oburzającego. Nie mniej jednak trochę się wystawiają na to że inne partie zrobią ich program za nich w telewizji z postulatami jak "strzelanie do górników"...
  • Odpowiedz
@Dj_Lysol: Taa, kozak w necie ... w świecie, a najsłabsze psy najgłośniej szczekają(propos twojego avka, to Ty?) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ludność zweryfikowała twój farmazon kamuku, zresztą tu nie trzeba specjalnie spekulować jak się widzi, gdy ktoś mówi o kimś kto przeczytał z tysiąc książek i jest jednym z lepszych brydżystów w Polsce, nie mówiąc już, że nawet na filmikach wygrywał w szachy z jednym z
  • Odpowiedz
@Dj_Lysol: Weszłem na profil, spojrzałem na twoje komentarze i żałuję, że poświęciłem na Ciebie o kilka zdań za dużo. Płytkie, nielogiczne i cyniczne komentarze zakrapiane prostotą i głupotą..

ps: mirek taki groźny(dj łysol), a propsował fryzurę, która przed chwilą pojawiła się na mikro(mowa o @milolosiu).
Ja Cie zjadłem dwoma komentarzami, a wykop Cie teraz powinien wysrać. Teraz pewnie czujesz się pogrążony , smutny, zdesperowany i rozczarowany faktem, że
  • Odpowiedz
@cpoonbezklamky: juz nie zgrywaj cwaniaczka bo sie zwyczajnie obsrales, a faktem pozostaje ze Korwin wygrał turniej brydża dla osób niepełnosprawnych, do czego się nie przyznaje ale co można łatwo sprawdzić
  • Odpowiedz