Wpis z mikrobloga

Ej kuce od Janusz herbu Korwin z partia Korwin - bo tak cały czas mówicie że liczy się program a Kukiz go nie ma, to podlinkujcie mi proszę do programu Jonasza, co to taki dobry i rzeczowy, bo chciałem się zapoznać. No bo patrzyłem w google i nie mogłem znaleźć programu partii korwin. No ale przecież gdzieś musi być nie? Bo cały czas mówicie że program jest najważniejszy, no niep? No to taki wytrawny polityk jak Ozjasz Goldberg, który od 20 lat szykuje się do objęcia władzy to już pewnie ma wszystko wyliczone? Reformy gotowe? Chętnie się z tym zapoznam, no bo skoro program najważniejszy...

To dacie linka do tego programu koledzy?
#neuropa #2zdrajcy #korwin #bekazkorwina #bekazprawakow #4konserwy
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gert: Kukiz nie zakladal partii Korwin tak i zostala wlasnie zalozona wiec program dla ubogich w wersji fyzycznej bedzie pewnie na dniach. Sredniej rangi kuc a takze sam Korwin jest ci w stanie odpowiedziec na wiekszosc pytan noszacych miano 'pytan o program' a kukiz odpowie albo 'program nie jest potrzebny' albo 'najpoerw jowy'. Tu nie chodzi o papierek ale o wypracowanie fundamentow idei, nawet w formie ustnej, ktora przyswieca ludziom
  • Odpowiedz
@InWrav: widzisz, ja uważam że partia polityczna powinna być wynikiem jakiegoś fermentu intelektualnego, mieć podstawę ideową, im szersza tym lepsza. Jeśli mamy taką bazę, możemy spokojnie tworzyć wspólny front różnych środowisk.

Widzisz, partia lobbuje za interesami pewnej grupy społecznej, w demokracji, jeśli to co deklaruje jest szczerze, do tej grupy należy szeroki front społeczny. Problem większości programów naszych partii jest taki, że nie mają one podstawy ideologicznej oraz nie są
  • Odpowiedz
@mrgruszka: kiedyś tez tego szukałem, to chyba najkrótszy program partii na świecie a znalezienie go tez do łatwych rzeczy nie zalezy, krótko mówiąc jakaś prowizorka
  • Odpowiedz
  • 7
@Gert: Program jest w głowie Korwina. Nie zostanie opublikowanu do czasów objęcia przez niego pełnej władzy, żeby nikt nie przypisal sobie jego reform. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz