Wpis z mikrobloga

Co: Schweppes Zero Strawberry 2L
Cena: 2,99 CBLN
Gdzie: Biedronka

Polecam motzno ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nie chcesz przegapić ciekawych promocji? Obserwuj---> #mikrokoksydeals
O CO CHODZI? Odpowiedź w linku

Żeby nie spamować wołam po raz drugi i chyba ostatni #dieta #silownia #mikrokoksy , aby zareklamowac tag #mikrokoksydeals
Pobierz P.....r - Co: Schweppes Zero Strawberry 2L
Cena: 2,99 CBLN
Gdzie: Biedronka

Pole...
źródło: comment_4UrNmLT8UQJnCOaygXcJE22n55yrWz3t.jpg
  • 39
@Polska4Ever: k... byłem dzisiaj i nei widziałem tego w mojej biedrze, chociaż nie przyszłoby mi do głowy rozglądać się za czymś takim, jutro spróbuje szczęścia :) jak bedzie znośnie to jeszcze urazu kręgosłupa dostane od noszenia tych zgrzewek na 4 piętro :)
@Hans_Olo: spoko, już bałem się że jakiś pseudo artykuł o szkodliwości :) jedyny prawilny ktory znalazłem o szkodliwości aspartamu dowiódł, że może być da ludzi szkodliwy w dużych dawkach. testowali na szczurach, ale w przeliczeniu na mase ciala, czlowiek musialby na raz #!$%@?ć 10 litrowe wiadro czystego aspartamu, żeby odczuć negatywne skutki jego spożycia :)

A jak ktoś ma diete do grama wyliczoną to wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡
@feniks_pn: Jasne, jak chcemy wywołać efekt natychmiastowy, to trzeba spożyć w dużej ilości. Ale szkodliwe w duzej ilości jest też szkodliwe w małej ilości. Tylko potrzeb więcej czasu na ujawnienie się objawów. A tak długotrwałe badania nie są prowadzone zbyt często.