Wpis z mikrobloga

Mircy ruszam na blogu z nową serią testów. Będę sprawdzał w niej żarcie z dostawą do domu. W pierwszym #pantestertestuje tej serii występuje pizza Sparare z Da Grasso.

Jako, że patronat nad pierwszym odcinkiem objęło #pysznepl to mam specjalnie dla moich obserwująco-plusujących Mirków i Mirabelek małe #rozdajo w postaci kuponu 20PLN na Pyszne.

Także obserwujta, plusujta, lajkujta też fanpage bo będzie tego więcej w przyszłości zapewne :)

Kupon wylosuję jutro popołudniu i dam znać w komentarzu. A jak jedliście coś naprawdę dobrego z sieciowych knajp z dostawą ostatnio to dajcie znać, chętnie przetestuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#cebuladeals #zadarmo #pizzaportal #jedzenie #pizza
PanTester - Mircy ruszam na blogu z nową serią testów. Będę sprawdzał w niej żarcie z...

źródło: comment_xJG3edgTUBT5LFKWk8em9JswSBI3aamt.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanTester: mam dla ciebie propozycję, jak zamawiasz pizzę to mierz jej średnicę obliczaj pole pizzy i porównuj z tym co powinno być. Bo czasem jak zamawiam 42 dostaje np. 38 a to już spora różnica i krótko mówiąc cięcie w c---a
  • Odpowiedz
@CichyBob: haha, też to przerabiałem, teraz zamawiam z innej sprawdzonej pizzerii w trójmieście, która ma typową pizzę by się najeść, ale jednocześnie bardzo smaczną. w tym przypadku pizza ledwo mieści się do pudełka :>
  • Odpowiedz
skoro podają w ofercie dokładny wymiar to czemu tego nie sprawdzić


@PanTester: Ta informacja jest też do wyciągnięcia, np. Telepizza tym się nie "chwali" na stronie, na pejsbuku jednak nie raz i nie dwa odpowiadali - można sprawdzić, czy średnia ma te bodajże 28 cm itd.
  • Odpowiedz
@queenia: z to tu zjesz najczęściej, w sumie już nie pamiętam innych nazw, ale testowałem pozostałe z sopotu i z żabianki jakąś na przestrzeni ostatnich 3 lat.

edit: w tym roku dość często zamawiałem, bo piekarnika brakło w nowym mieszkaniu, a pizzę lubię zjeść co jakiś czas. tylko ty wcześniej wspominałaś o pizzie na cienkim cieście, ta jest na takim standardowym, żadne arcydzieło ;)
  • Odpowiedz
@PanTester: NAJGORSZE jedzenie jest z Pizzeri u Benka, zapiekanka 8 zł, a miękka, ser z dodatkami spadał z ciasta i wgl, dosłownie wywaliłem przez okno, hamburger jak to hamburger był ok, "kebab" za 10 zł samo mięso w najtańszej przyprawie, kot nie chciał zjeść to musiałem wyrzucić (kot zjada prawie wszystko), frytki tłuste i suche jednocześnie (lol), a kebab z dodatkami był tak cienki, że moja Mamcia zjadła tylko połowę
  • Odpowiedz
@PanTester: ładnych pare lat temu dagrasso u mnie w miescie serwowalo zajebista pizzę, niestety ze zmianą lokalizacji coś się spieprzyło, a szkoda, bo sparare to była nadpizza.
  • Odpowiedz
@beaverr: O cienkie ciasto chodziło mi tylko w Tino. Jak u nich zamawiasz to pizza jest w standardzie na średnim ale zjesz 2 kawałki i przez to ciasto nie masz siły na resztę no i gorzej smakuje.
  • Odpowiedz
@PanTester: A nie lepiej jakbyś wybierał taką samą pizzę w każdym lokalu? Na przykład capriciosa, bo podejrzewam, że w każdym jest? Byłoby bardziej wiarygodnie.
  • Odpowiedz