Wpis z mikrobloga

Mircy ruszam na blogu z nową serią testów. Będę sprawdzał w niej żarcie z dostawą do domu. W pierwszym #pantestertestuje tej serii występuje pizza Sparare z Da Grasso.

Jako, że patronat nad pierwszym odcinkiem objęło #pysznepl to mam specjalnie dla moich obserwująco-plusujących Mirków i Mirabelek małe #rozdajo w postaci kuponu 20PLN na Pyszne.

Także obserwujta, plusujta, lajkujta też fanpage bo będzie tego więcej w przyszłości zapewne :)

Kupon wylosuję jutro popołudniu i dam znać w komentarzu. A jak jedliście coś naprawdę dobrego z sieciowych knajp z dostawą ostatnio to dajcie znać, chętnie przetestuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#cebuladeals #zadarmo #pizzaportal #jedzenie #pizza
PanTester - Mircy ruszam na blogu z nową serią testów. Będę sprawdzał w niej żarcie z...

źródło: comment_xJG3edgTUBT5LFKWk8em9JswSBI3aamt.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanTester: Jaki sens jest robienia recenzji żarcia, jak nie jest wiadome, z jakiego lokalu zamówione? Da Grasso i jakieś mniejsze lokale (w tym lokalne sieciówki) to nie jest McDonald czy KFC, że dostają wszystko gotowe i jedynym zadaniem pracowników jest przygotowanie żarcia do podania. Jadłem pizzę z Da Grasso w kilku-kilkunastu lokalach w różnych miastach i niemal zawsze smakowała nieco inaczej.

Już nawet nie biorę pod uwagę tego, że kucharz
  • Odpowiedz
@Pieczarka: Niby tak, ale raczej chodzi o ogół, bo takie KFC też ma standardy jakości bardzo ścisłe, ale wiele czynników wpływa na to jak będzie wyglądała Twoja sztuka danego dania danego dnia. Mój przykład z wczoraj z KFC żeby nie szukać daleko :).

@wykopnieta: tak jest, melduję się :)

@posuck: niestety nigdy jeszcze nie byłem w Poznaniu (jedyne duże miasto PL które chcę zobaczyć a jeszcze
  • Odpowiedz
@Recuvvva: Ogólnie da się zrobić, ale jako, że nie jest to lokalny blog, to nie wiem czy ma to większy sens bo 90% czytelników i tak nie będzie mogło spróbować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PanTester: Pizze w dagrasso, nie trzymają się jednego klucza, pracowałem w dwóch pizzeriach tej sieci i się napatrzyłem jak oszczędza się na składnikach. Jedyne co to ciasto jest z tego samego przepisu wszędzie :)
  • Odpowiedz
@PanTester: To ja Ci polecam telepizzę na cienkim finetta, a do tego dodaj sobie bekon, cebule, ser feta i brokuły. Wszystko na sosie barbecue - dla mnie miazga.
// btw fajna strona ;)
  • Odpowiedz
@PanTester: Sparare jest dobra ale w da Grasso mają słabe ciasto. Może przez te składniki, które za bardzo nawilżają ciasto. Tej pizzy nie weźmiesz do jedzenia w rękę.
  • Odpowiedz
@Recuvvva: true, rozważę to, szczególnie, że lubię odkryć jakieś fajne lokalne knajpy jak jadę po Polsce :)

@Lajz: w jakiej pizzerii?

@Vegan: brzmi dobrze. A jak tam ostatnio z jakością w Tele?

@queenia: rzeczywiście trochę tak było, ale mam wrażenie, że to często wina właśnie dostawy (pizza gotuje się w pudełku).
  • Odpowiedz