Wpis z mikrobloga

@George_Patton: poza tym już pomijając to, że Polska jest mocno nieprzychylna swoim obywatelom to nawet w kwestii edukacji najczęściej to wygląda tak, że człowiek sam musi pracować by dostać ten papier. Kupować ksiażki, szukać w internecie, bo profesorowie często bardzo luźno podchodzą do kwestii nauczania i też traktują swoją pracę często by tylko odbębnić i dostać hajsy za swoje. Zupełnie inaczej niż w innych krajach.
@bialepaski: Koniec końców jeżeli przetrzymam książki to płacę karę, a gdy jest ona wysoka i szkoda mi pieniędzy, to w zamian za to oddaję swoje książki, tak więc staram się zachowywać fair.
I jeszcze odnośnie słów @Requator: jak już wspomniałem studia medyczne są bardzo drogie i na argument z płaceniem podatków mogą sobie pozwolić tylko najbogatsi, bo nikt mi nie powie, że wszyscy studenci medycyny mają rodziców którzy w ciągu
@marnapanidomu: dziękuję, a Tobie gratuluję! ^_^ a kończąc moją myśl: cała sztuka polega na tym, żeby mimo kryzysów nigdy tak naprawdę nie żałować decyzji o wybraniu zawodu. Nie mógłbym robić niczego innego. :)