Wpis z mikrobloga

@marnapanidomu: Wielki, wielki szacun! Naprawdę, sama celuję w lekarski/stomę (poprawianie matury here) i kurcze tacy ludzie jak Ty to żywa motywacja, także gratulacje :)
Jaki kraj potem jeśli chodzi o emigrację? Orientowałaś się jak to jest z prawem do wykonywania zawodu w tym kraju gdzie chcesz wyjechać? Bo chyba wszędzie inaczej :<
  • Odpowiedz
@Kajmel: rozważam
@arbuz77: Najtrudniej było iść na zajęcia trwające od 8 do 18 po nieprzespanej nocy w pracy. Praca w szpitalu, bez podtekstów proszę ;) Poza tym przez 1/3 studiów miałam zbyt dużo prywatnych poważnych zawirowań, by martwić się czy aby na pewno coś zdam czy może zostanie mi następny termin. ;)
@Papercat: @bialepaski: Warszawski Uniwersytet Medyczny
  • Odpowiedz
@marnapanidomu: Gratki. Teraz jeszcze tylko rok stażu, LEK, minimum 5 lat specjalizacji, egzamin specjalizacyjny, dziesiątki kursów za grube hajsy i w końcu będziesz mogła zacząć sensownie zarabiać i słuchać za plecami, że nic nie robisz, tylko kawę pijesz, pierdzisz w stołek i łapówki bierzesz, a poza tym jesteś tępym nieukiem, bo ciotce szwagra leki nie pomogły. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marnapanidomu: ok, więc boli mnie kark, przewiało mnie, albo źle spałem, to już drugi dzień kiedy patrzę tylko przed siebie. Co polecisz, maść czy plaster rozgrzewający? :D.
  • Odpowiedz