Wpis z mikrobloga

Dlaczego te klawiatury na #android sa tak #!$%@?? Żadnego przewidywania, słowa w słowniku z dupy, 50% trzeba wprowadzać ręcznie. Dlaczego nie ma jakichś priorytetów słów, tylko czasem wyskakują słowa które pierwszy raz widzę. Albo przewidywanie słów co do kontekstu tekstu. Często dziewczynie pisze "miłej pracy" i zamiast pracy mam słowo owcy. No #!$%@?. Miłej owcy. #gorzkiezale
  • 15
@jestem_legenda: swiftkey też ma tryb swype. Nie bardzo wiem jak miałby być gorszy, skoro stosuje właśnie pierwszeństwo często używanych wyrazów, ale niech ci tam będzie.
@jestem_legenda: Sorry, ja z klawiaturami problemów nie mam, może to wina użytkownika - nie wiem.
Klawiatura fizyczna jest rozwiązaniem dla osób, które mają problemy z klawiaturą dotykową
@jestem_legenda: Jej też możesz kupić, gdzieś obok szpilek i lokówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Faktycznie, błąd zrobiłem - Ja mam fizyczną klawiaturę w telefonie (ale wbudowaną) i głównie jej używam (wygodnie). Nie mam problemów z wbudowaną Googlową, ale fizyczna to fizyczna - więcej ekranu widzisz. Ma to swoje zalety (i wady)