Wpis z mikrobloga

Co innego jak jest zwężenie do jednego pasa a co innego jak cwaniak chce ominąć korek pasem do skrętu w prawo.


@lllllllllllllll: To nie jest pas do skrętu w prawo, to jest pas do jazdy na wprost który kończy się zmianą w pas do skrętu w prawo. Zdrowy rozsądek podpowiada, że jak ktoś sygnalizuje chęć zmiany pasa, można go wpuścić.
@Maver87: A co jak @reddin: ma zestaw słuchawkowy w aucie?
Przytoczę inny przykład https://www.google.pl/maps/@54.429277,18.489688,3a,75y,90h,90t/data=!3m6!1e1!3m4!1snOJWGsSkErhvHehoXmLu5A!2e0!7i13312!8i6656
Sytuacja bardzo podobna. Pas z którego wjeżdza TIR ma od razu strzałki w prawo. A jednak jest nawet zank do jazdy na zamek.

jakie argumenty?


@Maver87: No u Ciebie właśnie żadne. I patrz wyżej. Zapraszamy do Gdańska.
tylko do #!$%@? pana, żeby nie było argumentów, że pas się kończy bo się nie kończy... bo to pas do jazdy w prawo jest.


@Maver87: Po raz kolejny piszę, jest to pas do jazdy na wprost który na końcu zmienia się w pas do skrętu w prawo, wykorzystujemy go do końca, nie przekroczyłem też linii ciągłej. Idąc twoim tokiem rozumowania, jak ktoś tam jedzie, ale tam jedzie pierwszy raz to musi
@reddin: Codziennie widze takich na 29 listopada przy wylocie z Krk. Omijaja korek cisnac ile sie da prawym ktory jest pasem do skretu(!), a potem stoja na samym koncu blokujac pas i wrzeszczac "suwak bulwo". Nie masz pierwszenstwa, wiec troche kultury wypadaloby zachowac. Wciskanie sie na koncu pasa ktory sie nie konczy tylko jedzie w inna strone to nie jest suwak.
Omijaja korek cisnac ile sie da prawym ktory jest pasem do skretu(!), a potem stoja na samym koncu blokujac pas i wrzeszczac "suwak bulwo".


@kondziow: Ja tam nawet jednej strzałki w prawo kołem nie dotknąłem... czyli co nie mogę korzystać z wolnego pasa ruchu bo on za 300 m zmienia się w pas do skrętu w prawo? Heheh jakim prawem? Pas to pas, kierunek to kierunek. Więcej kultury, bo chodzi o
@Gacrux: to zawsze można skręcić w prawo i później sobie zawrócić, a nie blokować komuś skręt w prawo... wszystko można przewidzieć, ba nawet znaki stoją wcześniej i pokazują jaki będzie rozdział pasów na skrzyżowaniu. Ale nie, bo ja dojadę do końca i będę blokował skręt w prawo.
to zawsze można skręcić w prawo i później sobie zawrócić, a nie blokować komuś skręt w prawo... wszystko można przewidzieć, ba nawet znaki stoją wcześniej i pokazują jaki będzie rozdział pasów na skrzyżowaniu. Ale nie, bo ja dojadę do końca i będę blokował skręt w prawo.


@Maver87: Ale ja nikogo nie blokowałem. A jak ty skręcasz w takiej sytuacji w prawo i zawracasz... no cóż.