Wpis z mikrobloga

  • 8
@rzydoMasonerya: rozumiem, że poważna dysfunkcja mózgu tez stwierdzona, skoro dalszej części mojej wypowiedzi juz doczytać się nie dało? Czy po prostu nie pasowała do frustracji która miałeś do wylania? ;)
  • Odpowiedz
@nint: najpierw wyśmiewasz a później prostujesz. rozumiem, #atencja się musi zgadzać.

a tak teraz serio to z czego sie sklada dieta bezgluteowca takiego jak Ty i jak to wszlo, ze gluten Ci szkodzi?


@desygnat: mięso, warzywa, zdrowe tłuszcze. te niezdrowe też, czasem. a wyszło za niemowlaka, nie wiem, mamy pytaj
  • Odpowiedz
postaram sie wam wytlumaczyc ten obrazek. Jestescie na pustyni. Nie ma jedzenia i wody przez jakis czas. Ktos zalatwil rybke i chlebek. Jecie rybke i chlebek z glutenem czy unosicie sie godnoscia i zrecie wlasny kał i mocz pozbawiony zbrodni na zwierzeciu, bez gluteu i reteci?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@desygnat: I do tego odnosiła się moja wypowiedź:

Bo rzeczywiście w naszych czasach nie ma czego jeść
  • Odpowiedz
@nint: robiliśmy sekcję dorsza z Bałtyku na mikrobiologii - nie polecam, wątroba jest tak rozpadła od metali ciężkich, że wystarczyło ją dotknąć, a pękła jak bańka.
  • Odpowiedz
@nint: świadome jedzenie o k---a jak prychłem xD niech każdy je co chce, to prawda, ale chciałbym widzieć wege i innych p--------w na tle jedzenia w szkole przetrwania, w środku dżungli. Na to zawsze pojawia się argument "hurr durr czasy się juz dawno zmienily tera nie ma takich warunków obrzydliwych tera każdy człowiek ma prawo do życia i wyboru". Czasami mam ochotę żeby nastały czasy jakiejś postapokalipsy czy coś w
  • Odpowiedz
Nie wybrali sobie choroby.


@BongoBong: tu nie chodzi o chorobę bo ostatnio gluten stał się jakimś wrogiem numer 1 wśród dietetyków i większość zdrowych dań prezentowanych na profilach różnych trenerek personalnych to właśnie dania bezglutenowe
  • Odpowiedz