Wpis z mikrobloga

Mój brat (11 lat) to debil


@Emkacf: Myślę że to rodzinne, skoro piszesz o jakichś rodzinnych pierdołach na portalu ze śmiesznymi obrazkami, ale co ja tam wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lim3: no wlasnie nikt go nie rozpuszczal ale on ma takie napady jak mu cos nie odpowiada to od razu humor ma inny...podejrzewamy ze moze miec to zwiazek z ojcem alkoholikiem ktorego na szczescie pozbylismy sie z domu jak brat miał ok 4 lat
@Amfidiusz: kosztowała 250zł, więc odłożył z gwiazdki i urodzin, a teraz chce iphone4, który jest już droższy

@Lim3: też to mówiłam mamie, babcia też jej mówiła ale jak widać nie posłuchała się...jak się cieszę, że nie mieszkam już z nimi -_-
@Lim3: no szkoda, bo on jest spoko jak ma humor, a dostanie np. złą ocenę w szkole to od razu fochy do babci (przychodzi z lekcjami mu pomagać), nic się mu nie chce, zaczyna się awanturować itp.
@Emkacf: Spoko, ja też mam znajomych, co za młodu potrafili rozwalić swój telefon, żeby dostać nowy. Ja wszystkie swoje telefony mam do dzisiaj, niektóre nie wiem nawet czy działają, ale jednak.
@Emkacf: To uczucie, gdy do mój brat #!$%@?ł telefon o ścianę xD Telefon tak bardzo #!$%@?, a pieniędzy na nowy nie będzie xD Żałuję trochę, bo spoko komórka była ale młody to debil bo chciał nową a tak został ze starociem a ja se siedzę za ścianą i #!$%@? jestem śmieszkiem poza kontrolą, pasożytem zawadiakom, maskotką domową i strażnikiem domowego ogniska. Siedzę za ścianą i #!$%@? jestem w innym świecie, problemy
@Emkacf: Prawdę mówiąc, po takiej akcji zabrałbym mu wszelkie telefony. Nawet Nokii 3210 by nie dostał, dopóki by się nie nauczył szacunku do otrzymanych przedmiotów. A tak, wciąż pozostanie mu to chore parcie na konsumpcjonizm i chęć posiadania wszystkiego co najnowsze/najlepsze/najpopularniejsze
@HulajDuszaToLipa: tylko wtedy byłby problem z kontaktowaniem się z nim, bo gdyby nie to to też bym była za takim rozwiązaniem, ale niestety często jest tak, że idzie gdzieś do kolegi i nikogo nie poinformuje, a potem mama biega i go szuka bo nie odbiera, czy coś -_- a lepiej już niech po dworze biega, niż na kompie miałby siedzieć
@Emkacf: No to sory, jeśli w takim wieku nie potraficie nad gówniakiem zapanować to poczekajcie aż w gimnazjum znajdzie sobie podobne jemu towarzystwo, dojdą fajki, alko, autorytet silniejszych kolegów. Sajgon dopiero przed wami, dosłownie, bo gówniak jest w wieku w którym w rok przybędzie mu 10cm albo więcej i kij wie ile kg.
@mamnatopapiery: ja z nimi nie mieszkam, więc cóż mogę zrobić... zresztą co mama może zrobić, jeżeli brat jej mówi, że będzie w jakimś miejscu z kolegami, a potem się okazuje, że poszli gdzieś indziej

Jemu brakuje jakiejś męskiej ręki, mama jest niestety za spokojna