Wpis z mikrobloga

600 stron mam - jako student prawa - na czwartek do ogarnięcia, ehh tyle godzin siedzenia. A wy ile tam macie na swoich kierunkach? 5 stron na egzamin? Na to wystarczy poświęcić 2 godz przed egzaminem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Ehh zazdroszczę, ale kiedyś to absolwenci trudnych kierunków - jak ja studiując prawo - będą mieć za to nagrodę - $$$
( )

#oswiadczenie #studbaza #prawo
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kiszczak: Zgodnie z dyrektywami Najwyższego Związku Skal Internetowych z dnia 1 marca 2011 roku godzina 3/12 zapis w formie ujemnej jest niedopuszczalny jeżeli skala jest dodatnia i należy usuwać każde naruszenie oraz kierować na przymusowe szkolenie, ustępstwem tej dyrektywy jest próba sprawdzenia systemu.
Czy sprawdzasz system czy mam Cię zgłosić do NZSI ?

  • Odpowiedz
@StudiujePrawo: Pozdrawiam Colegę po fachu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A do ludzi studiujących na gównokierunkach mam przesłanie: rzeczywiście studia prawnicze to jeden z najbardziej wymagających kierunków, przez to jest tak elitarny(do tego dochodzą dobre zarobki po studiach). I to jest właśnie źródło waszego bólu dupy na nasz temat.
IMO żałosna jest ta zazdrość kucy i pseudohumanistów(a tak naprawdę życiowych nieudaczników), w stosunku do przyszłych sędziów, adwokatów
  • Odpowiedz
@StudiujePrawo: 600 i na prawie? Ja miałem tysiąc na każdy egzamin, a to był pierwszy rok. Etyka była najtrudniejsza, ale dałem radę. Dzisiaj zgarniam tego profity - jestem na trzecim roku, a mam dopiero 27 lat. Pewnie jakaś gównouczelnia.
  • Odpowiedz
@StudiujePrawo:

ale kiedyś to absolwenci trudnych kierunków - jak ja studiując prawo - będą mieć za to nagrodę - $$$


W dzisiejszych czasach tak, jesli masz oczywiscie koncowke nazwiska typu -iąkalski, -oll itp. lub jestes imb4 wybitny pro maderfaker, w ktorej akurat bedzie wybitna nisza (nie bede sie uczyl/a gospodarczego, przeciez rodzinne jest takie fajne ^^).
A tak to mozesz juz dzis myslec o otwieraniu kancelarii na zadupiu, spod ktorego
  • Odpowiedz