Wpis z mikrobloga

#tfwnogf #badoo
Mircy mam problem, od jakiegoś czasu czyli tak od mniej więcej tygodnia piszę z jedną taką wymieniając po parę, paręnaście wiadomości dziennie ale wiem, że to już może się jej nudzić a ja jako #przegryw nie wiem co mam zrobić.
Mam ją prosić o spotkanie w realu czy czekać aż ona to zrobi? ( Na 90% na pewno nie zrobi, aczkolwiek to ona pierwsza napisała do mnie a nie ja do niej )

Już nie mówiąc, że jest o 3 lata młodsza, lubi filmy Marvela i jest 8/10 według mojej skali.
  • 12
@leobenos: Zaproś facet, nie ma sensu czekać. Tylko spotkania na żywo pozwalają sprawdzić, czy coś z tego będzie. Ja już więcej nie popełnię błędu „poznawania się” przez Internet przez rok...
@leobenos: Też kiedyś popisywałem taką jedną ze Stargardu. Dziesiątki wiadomości dziennie,też lubiła uniwersum Marvela,około miesiąc to trwało, w końcu postanowiłem napisać o tym by się w końcu spotkać, bowiem miałem wrażenie że tego tematu starała się na wszystkie sposoby uniknąć i ofc nie odpisała, usunęła konto a na telefony nie odpowiadała...głupia suka ( ͡° ͜ʖ ͡°)